آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود Castle Burn – RTS Revolution 1.6.5 بازی سوختن قلعه برای اندروید

دانلود Castle Burn برای اندروید

Castle Burn – RTS Revolution یکی از بازی های استراتژی فانتزی با رقابت های PVP جذاب می باشد که شما را می تواند برای مدتی طولانی سرگرم سازد. از تاورهای توپخانه، ستون های آتش، وایکینگ ها، تا اژدهایان و هر آن چه را که بخواهید می توانید در این بازی بیابید. با کمک قهرمانان قلعه دشمن را به آتش بکشید  مر خود را بنا کنید. بین ارتقای قلعه و اضافه کردن کارت ها به deck ی که در اختیار دارید با دقت انتخاب کنید. از استراتژی ها و تاتیک های متنوع که بیش از 6 دقیقه طول نمی کشد لذت ببرید.

شما می توانید از ترکیب های منحصر به فرد خود برای شکست دادن دشمنانتان استفاده کنید. تاکتیک ها و استراتژی ها به تدریج عمیق تر و مشکل تر می شوند. قهرمانان همراه با قلعه رشد پیدا می کنند. با کمک مهارت های آن ها برگ برنده نبرد را در دست بگیرید. مه در میدان نبرد هم شما و هم دشمنانتان را پنهان می کند. متحدان آسیب دیده خود را به قلعه بازگردانید و مقداری مانا را بازیابی کنید. سرزمین های دشمن را کاوش کنید و از استراتژی های آن ها با خبر شوید. با مشاهده ریپلای بازی دیگر پلیر ها استراتژی های جدیدی بیاموزید. در نبرد های Ranked شرکت کنید و به لیگ های بالاتر دست بیابید. Castle Burn – RTS Revolution بر روی اندروید 4.1 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های بازی Castle Burn – RTS Revolution


- سیستم رنکینگ فصلی

- گرفتن جایزه بر اساس امتیاز جمع آوری شده

- ماموریت های مختلف برای مبارزه

- تقویت کارت ها و آپگرید آن ها

- رشد یافتن قهرمانان همراه قلعه

- توسعه قلعه و جمع آوری کارت ها

- کاوش سرزمین های دشمن برای شناخت استراتژیشان

تصاویری از محیط بازی Castle Burn – RTS Revolution :


دانلود Castle Burn برای اندروید  دانلود Castle Burn برای اندروید  دانلود Castle Burn برای اندروید  دانلود Castle Burn برای اندروید  دانلود Castle Burn برای اندروید


پسورد فایل :
کپی