آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود 6.7.2 Grow Survivor بازی بقای مرگ برای اندروید + نسخه مود

دانلود Grow Survivor برای اندروید

Grow Survivor - Dead Survival شما یک بازمانده پس از قیامت هستید. زامبی ها را شکار کنید و واکسن های مختلف را مورد بررسی قرار دهید تا جهان را نجات دهید. کنترل بازی بسیار ساده است و می تواند بسیار اعتیاد آور باشد. با ضربه بر روی صفحه نمایش گوشی خود زامبی ها را بکشید. مواد مختلف را جمع آوری کنید تا سلاح ها را ایجاد نمایید. سیستم تجهیزات، سیستم پوسته ها با توانایی های مختلف، سیستم ایجاد روبات، حمله به مقر ها جایی که نقشه های سلاح ها وجود دارد، رقابت برای دفاع از مقر، مبارزه با باس های قدرتمند، رویداد های متنوع و جذاب از جمله ویژگی Grow Survivor - Dead Survival هستند.

این بازی نیازی به وای فای ندارد و می توانید آن را به شکل آفلاین در هر موقعیتی که دوست دارید بازی کنید. Grow Survivor - Dead Survival دارای  گرافیک پیکسلی رترو و کلیکی می باشد. انتظار می رود که در بروزرسانی های آتی، مود آنلاین نیز اضافه شود با این وجود زمان آن هنوز مشخص نیست. این بازی برای بیش از 100 هزار باراز سراسر جهان دانلود شده است و امتیاز 4 از 5 را در گوگل پلی بدست آورده است. نسخه ای که دانلود می کنید کامل می باشد و دمو نیست. Grow Survivor - Dead Survival را می توانید بر روی اندروید 4.4 به بالا اجرا کنید.


دانلود Grow Survivor

✅ نام نرم افزارGrow Survivor❤️ تعداد دانلود1952
⭐نسخه نرم افزار6.7.2🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 4.4🔆 حجم فایل37 مگابایت

ویژگی های بازی Grow Survivor - Dead Survival


- گرافیک پیکسلی و رترو

- کنترل بسیار ساده بازی

- فراخواندن نیرو های کمکی

- بسیار اعتیاد آور و جذاب

- مناسب برای رده سنی جوانان

- دانلود شده برای بیش از 100 هزار بار

- کسب امتیاز 4 از 5 در گوگل پلی

تصاویری از محیط بازی Grow Survivor - Dead Survival :


دانلود Grow Survivor برای اندروید  دانلود Grow Survivor برای اندروید  دانلود Grow Survivor برای اندروید  دانلود Grow Survivor برای اندروید  دانلود Grow Survivor برای اندروید


پسورد فایل :
کپی