آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی Grow Turret 8.1.4 توسعه تاور برای اندروید

دانلود Grow Turret برای اندروید

Grow Turret  یک بازی جذاب در سبک casual می باشد که می تواند شما را برای مدتی طولانی سرگرم سازد. بر روی صفحه کلیک کنید تا دشمنان خود را بکشید. در این بازی می توانید از قابلیت auto attack استفاده کنید، بدون این که صفحه را لمس کنید. ماشین های جنگی را بسازید و از آن ها برای شکستن دادن دشمنان خود استفاده کنید. با مجموعه ای از کتاب ها حملات قوی تری را می توانید انجام دهید. حملات زامبی ها را خنثی کنید و باس های قدرتمند را شکست دهید. Grow Turret نیازی به داشتن ارتباط اینترنتی ندارد و می توانید آن را به شکل آفلاین انجام دهید. البته ممکن است به زودی مود آنلاین نیز به آن اضافه شود. این نسخه از بازی کامل می باشد و یک دمو نیست.
Grow Turret توسط بیش صد هزار کاربر از سراسر جهان دانلود شده است و باگ های نسخه های پیشین برطرف شده است. این بازی امتیاز 4.3 از 5 را در گوگل پلی بدست آورده است و می توان آن را بر روی تبلت ها نیز نصب کرد. فضای بازی دو بعدی است و از بالا همه چیز را مشاهده می کنید. می توانید ساختمان دلخواه خود را برای نابود کردن دشمنان مختلف بسازید، هر برجک دارای قدرت های منحصر به فرد خود است. Grow Turret بر روی اندروید 4.4 به بالا قابل اجراست.

دانلود Grow Turret

✅ نام نرم افزارGrow Turret❤️ تعداد دانلود1963
⭐نسخه نرم افزار8.1.4🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 4.4🔆 حجم فایل26 و 35 مگابایت

ویژگی های بازی Grow Turret


- بازی کلیکی و رترو

- انجام بازی در حالت آفلاین

- مهارت های مختلف برای استفاده

- قوی تر با مجموعه ای از کتاب ها

- سیستم بی نظیر Rune

- مبارزه با زامبی ها و دشمنان دیگر

- ساختن ماشین های جنگی

تصاویری از محیط بازی Grow Turret :


دانلود Grow Turret برای اندروید  دانلود Grow Turret برای اندروید  دانلود Grow Turret برای اندروید  دانلود Grow Turret برای اندروید  دانلود Grow Turret برای اندروید


پسورد فایل :
کپی