حسابداری موج
فانو فیلم
طلوعی
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود Paper Wings 1.8 بازی بال های کاغذی برای اندروید

دانلود Paper Wings برای اندروید

Paper Wings به عنوان یکی از 10 بازی برتر indie گوگل پلی انتخاب شد. برند جدیدی از بازی های آنلاین چند نفره را تجربه کنید. این بازی به عنوان editor's choice گوگل پلی نیز انتخاب شده است. در این بازی باید توپ های در حال سقوط را در هوا بگیرید تا پرنده خود را زنده نگه دارید. در خالی که امتیاز بیشتری جمع آوری می کنید، می توانید به مراحل بعدی راه پیدا کنید. در هر مرحله، چالش های جدیدی انتظار شما را می کشد تا بازی جذابیت خود را حفظ کند.
در عین حال، به پایان رساندن این چالش ها نسبت به قبل مشکل تر می شود. به بلندی ها پرواز کنید و تمامی سکه ها را جمع آوری کنید. گنجشک اورگامی خود را کنترل کنید و آن را در هوا هدایت کنید. تمامی سکه ها را برای خود جمع آوری کنید و مراقب خطرات پیش روی خود باشید. در حالت چند نفره با دیگر بازیکنان رقابت کنید. مکانیسمی متفاوت و منحصر به فرد را تجربه نمایید. 4 نوع حالت مختلف برای بازی تدارک دیده شده است. بیش از 30 گونه از پرنده ها را در این بازی بیابید. ماموریت ها و چالش های روزانه را کامل کنید تا از جوایز آن ها بهره مند شوید. هم چنین می توانید اچیومنت های مختلفی را برای خود آزاد کنید. Paper Wings بر روی اندروید های مختلف با توجه به سیستمی که دارید قابل اجراست.

ویژگی های بازی Paper Wings


- دارای بیش از 1 میلیون کاربر

- دارای 30 گونه مختلف از پرنده ها

- ماموریت ها و چالش های روزانه

- 4 مود مختلف برای بازی

- گرافیکی مینیمالیست و زیبا

- آزاد کردن اچیومنت های مختلف

- رقابت با دیگر بازیکنان در حالت آنلاین


اطلاعات تکمیلی دانلود Paper Wings :


✅ نام نرم افزارPaper Wings
⭐نسخه نرم افزار1.8
🔃 تاریخ آپدیت15 بهمن 1401
✔️ نیازمند سیستماندروید 5.1 به بالا
❤️ تعداد دانلود1706
🔥 هزینهدانلود رایگان
🔆 حجم فایل50 مگابایت

تصاویری از محیط نرم افزار Paper Wings :


دانلود Paper Wings برای اندروید  دانلود Paper Wings برای اندروید  دانلود Paper Wings برای اندروید  دانلود Paper Wings برای اندروید  دانلود Paper Wings برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 50 مگابایت
   (3.9/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت