آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود The Walking Zombie 2 3.15 بازی زامبی های متحرک برای اندروید

دانلود The Walking Zombie 2 برای اندروید

The Walking Zombie 2: Zombie shooter جهان پس از قیامت زامبی ها به مکانی وحشتناک تبدیل شده است. شما در این جهان به دنیا آمده اید، و بنابرین مجبورید که برای بقای خود تلاش کنید و در مقابل انواع مختلفی از زامبی ها و باس های خطرناک آن ها مبارزه کنید. شما مامریت های جذابی را در کنار ماموریت های حاشیه ای پشت سر خواهید گذاشت. مهارت های خو را بهبود بخشید و تجهیزات را خرید و فروش کنید. با دیگر بازمانده ها تعامل داشته باشید و به گفت و گو بپردازید.
در The Walking Zombie 2: Zombie shooter می توانید سبک FPS را در حالت تک نفره تجربه کنید، در حالی که داستانی جذاب نیز شما را همراهی می کند. گرافیک پولیگانی به کار رفته در این بازی، از جمله ویژگی هایی است که آن را از دیگر شوتر ها متفاوت می سازد. سیستم کارما نیز وجود دارد، در این سیستم اعمال خوب و بد شما گزینه های متفاوتی را در پیش رویتان قرار خواهد داد. تعداد زیادی از ماموریت های جانبی وجود دارد. سلاح های متنوع را جمع آوری کنید و از پوسته های مختلف برای آن ها استفاده کنید. در مقابل دشمنان مختلف از جمله سارقان، زامبی ها، و باس های جهش یافته خطرناک مبارزه کنید و مینی گیم ها را به پایان برسانید. The Walking Zombie 2: Zombie shooter بر روی اندروید های مختلف با توجه به سیستمی که دارید قابل اجراست.

دانلود The Walking Zombie 2

✅ نام نرم افزارThe Walking Zombie 2❤️ تعداد دانلود4165
⭐نسخه نرم افزار3.15🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 5.0🔆 حجم فایل90 مگابایت

ویژگی های بازی The Walking Zombie 2: Zombie shooter


- گرافیک متفاوت پولیگانی

- حالت تک نفره مهیج

- سیستم کارما، مسیر های متفاوت در بازی

- پوسته برای سلاح ها

- تبادل و داد و ستد تجهیزات

- مینی گیم های دوست داشتنی

- داستانی کلیشه ای اما جذاب

تصاویری از محیط بازی The Walking Zombie 2: Zombie shooter :


دانلود The Walking Zombie 2 برای اندروید  دانلود The Walking Zombie 2 برای اندروید  دانلود The Walking Zombie 2 برای اندروید  دانلود The Walking Zombie 2 برای اندروید  دانلود The Walking Zombie 2 برای اندروید


پسورد فایل :
کپی