آروان
حسابداری موج
آروان
پیشگامان
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی Earth Protect Squad 2.81 ارتش محافظ زمین برای اندروید + نسخه مود

دانلود Earth Protect Squad برای اندروید

Earth Protect Squad

 این تنها آغاز حمله است. ما نمی دانیم که آن ها از کجا آمده اند، از اعماق فضا، یا از بعد دیگر. تمام آن چه که می ددانیم این است که آن ها برای صلاح نیامده اند. سفینه های فضایی فرازمینی در مدار زمین ظاهر شدند. ابتدا پایگاه های اصلی نظامی را نابود کردند، و سپس شروع به جست و و برای چیزی در سراسر زمین کردند. آن ها از ماشین های جنگیَ، و موجودات جهش یافته عجیب غریبی برای حمله به ما استفاده کردند، و سپس حتی نبرد بدتر شد، آن ها شروع به تبدیل انسان ها به سلاح های خودشان کردند. ارتش محافظ زمین آخرین امید است. سازمان کوچک نظامی ای که برای نبرد با خطر بیگانه ها تشکیل شده است.
ما همه چیز برای نبرد داریم، از سربازان به شدت تمرین یافته، سلاح های مدرن، تا آخرین تکنولوژی ها مانند قایق های جنگی و میدان های نیرو. ما دارای آزمایشگاه نظامی ای برای اصلاح سلاح هایمان و ایجاد برتری تاکتیکی نیز هستیم. شما می توانید به سادگی نوع گلوله خود، دوربین سلاح و ... را تغییر دهید. ما باید بفهمیم که آن ها به دنبال چه هستیم، و بیاموزیم که چگونه می توانیم در مقابل آن ها دفاع کنیم. Earth Protect Squad دارای بیش از 100 هزار کاربر است و بر روی اندروید های مختلف با توجه به سیستم هدف قابل اجراست.

ویژگی های بازی Earth Protect Squad


- گرافیک سه بعدی جذاب

- مبارزه با موجودات جهش یافته

- استفاده از سلاح های مدرن و پیشرفته

- ارتقا دادن انواع سلاح ها

- استفاده از نوع های مختلف گلوله ها

- نبرد های اکشن در موقعیت های مختلف

تصاویری از محیط بازی Earth Protect Squad :


دانلود Earth Protect Squad برای اندروید  دانلود Earth Protect Squad برای اندروید  دانلود Earth Protect Squad برای اندروید  دانلود Earth Protect Squad برای اندروید


پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت