آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود مجموعه بازی پازل فکری برای اندروید | نصب بازی Brain Out 2.8.5

دانلود Brain Out برای اندروید

Brain Out سطح IQ شما چقدر است؟ با این بازی می توانید به دوستان خود ثابت کنید که آنقدر ها هم خنگ نیستید! Brain Out بازی پازلی رایگان و جذابی است که در آن مجموعه مختلفی از معماها و پازل های متنوع گنجانده شده است. Brain Out قادر به سنجش توانایی هوشی، سرعت عمل، دقت، و خلاقیت شماست. سریع به سوالاتی که با ضربدر قرمز مشخص شده اند جواب ندهید، آن ها برای گمراه کردن شما طراحی شده اند. Brain Out گیم پلی ای جذاب و به یاد ماندنی دارد. اگرچه مراحل ساده هستند، اما برای حل آن ها باید چالش های فکری مختلفی را پشت سر بگذارید. پاسخ بعضی از سوالات، باورنکردنی خواهد بود. با مجموعه سوالات این برنامه، توانایی ذهنیتان بهبود می یابد. Brain Out دارای بیش از ده میلیون کاربر است و امتیاز بالای 4.5 از 5 را در گوگل پلی کسب کرده است. معماهای این بازی، محدود به موضوع خاصی نیست
. از پیدا کردن اشیاء در مکان های شلوغ؛ تا شمردن اجسام، و بسیاری دیگر را می توانید در این برنامه بیابید. Brain Out مناسب تمامی رده های سنی بوده و می توانید به شکل گروهی نیز آن را انجام دهید. سرگرمی های این بازی آموزنده هستند و قوای فکری و خلاقیت شما را بهبود می بخشند. Brain Out به شکل مرتب بروزرسانی می شود و ویژگی های آن بهبود می یابد. این بازی پرطرفدار به زبان های مختلف زنده دنیا ترجمه شده است و می توانید آن را بر روی اندروید 4.4 به بالا اجرا کنید.

دانلود Brain Out

✅ نام نرم افزارBrain Out❤️ تعداد دانلود2440
⭐نسخه نرم افزار2.8.5🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 4.4🔆 حجم فایل123 + 98 مگابایت

ویژگی های بازی Brain Out


- گرافیک ساده دو بعدی

- مجموعه پازل های جذاب

- مناسب برای تمامی رده های سنی

- پاسخ های باورنکردنی

- کسب امتیاز 4.5 از 5 در گوگل پلی

- دارای بیش از 10 میلیون کاربر

- افزایش خلاقیت و توانایی های فکری

- یافت اشیاء پنهان و انجام فعالیت های خاص

تصاویری از محیط بازی Brain Out :


دانلود Brain Out برای اندروید  دانلود Brain Out برای اندروید  دانلود Brain Out برای اندروید  دانلود Brain Out برای اندرویدپسورد فایل :
کپی