حسابداری موج
فانو فیلم
طلوعی
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی 1.10.10 Duskwood نصب بازی داسکوود برای اندروید

دانلود Duskwood برای اندروید

Duskwood بازی واقع گرایانه جنایی با افراد واقعی از جمله شماست. اگر از افرادی هستید که از بازی های کاراگاهی لذت می برید، این بازی برای شما ساخته شده است. 72 ساعت از وقتی که حنانه ناپدید شده می گذرد. هیچ اثری از او به جای نمانده. دوستان او ناگهان پیامی را از موبایل فرد گم شده دریافت می کنند. این پیام دارای یک شماره است... شماره تلفن شما! و این گونه است که داستان کاراگاهی شما شروع می شود. با کاراکتر های مختلف مکالمه کنید و کیسی مهیج و جذاب را حل نمایید. مدارک مختلف را جمع آوری کنید و با کمک آن ها پازل های پیش رویتان را حل نمایید.

تصمیم بگیرید. خودتان باشید! هرچه نباشد این کیس جنایی در مورد شماست. دوستان جدید بیابید. اما مراقب باشید که به چه کسی اعتماد می کنید. داستان این بازی تا جای ممکن به شکل واقع گرایانه طراحی شده است. به شکل مخفیانه با دیگران صحبت کنید و مراقب باشید که لو نروید. این بازی به شکل رایگان ارائه شده است و می توانید آن را بروزرسانی کنید. این بازی توسط سازندگان بازی محبوب Dead City طراحی شده است. Duskwood مدام بروزرسانی می شود و بخش های بیشتری از آن فاش می گردد. این بازی به شکل قسمت قسمت منتشر خواهد شد. Duskwood بر روی اندروید 4.4 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های بازی Duskwood :


- دارای بیش از نیم میلیون کاربر

- ساخته شده توسط سازندگان Dead City

- داستانی واقع گرایانه و جذاب

- تصمیم گرفتن در شرایط بحرانی

- مود های مختلف برای بازی

- حل کردن کیس جنایی پیچیده

- تعامل با کاراکتر های دیگر

- اضافه شدن محتوای جدید با بروزرسانی ها


اطلاعات تکمیلی دانلود Duskwood :


✅ نام نرم افزارDuskwood
⭐نسخه نرم افزار1.10.10
🔃 تاریخ آپدیت20 دی 1401
✔️ نیازمند سیستماندروید 5.0
❤️ تعداد دانلود1472
🔥 هزینهدانلود رایگان
🔆 حجم فایل143 مگابایت

تصاویری از محیط بازی Duskwood :


دانلود Duskwood برای اندروید  دانلود Duskwood برای اندروید  دانلود Duskwood برای اندروید  دانلود Duskwood برای اندروید  دانلود Duskwood برای اندروید


لیست دانلود
پسورد فایل :
کپی
لایسنس ویندوز