آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی 4.28.116 Hay Day Pop - نصب بازی هی دی پاپ برای اندروید

دانلود Hay Day Pop برای اندروید

Hay Day Pop بازی پازلی جذابی با گرافیک بامزه و رنگارنگ می باشد که تمامی سنین می توانند از آن لذت ببرند. پازل های چالش بر انگیز را حل کنید. گیاهان و حیوانات مختلف را پرورش دهید و از محصولات متنوع آن ها استفاده کنید. با مچ کردن قطعات سوپرایز شوید. سطح خود را بالا ببرید و مزرعه تان را زیبا کنید. با حیوانات بامزه رو به رو شوید و راه خود را به رتبه های بالای لیدربرد باز کنید. جایزه بدست آورید و از امتیازات فوق العاده بهره مند شوید.

Hay Day Pop با استراتژی مناسب، حرکات کمبو بزنید. از بوسترها استفاده کنید و بیشترین امتیاز را بدست آورید. هر ماه، چالش های جدیدی اضافه می شود. مجموعه ای از جوایز مختلف را جمع آوری کنید. زندگی در مزرعه را تجربه کنید. از ماهی گیری، تا جمع آوری عسل و ... از جمله کارهایی است که در این بازی انجام خواهید داد. سطح پازل ها از آسان تا سخت متغییر است و هر کسی می تواند از آن ها لذت ببرد. Hay Day Pop به شکلی طراحی شده که بتوانید آن را در حالت آفلاین هم بازی کنید. این بازی جذاب امتیاز 4.7 از 5 را در گوگل پلی بدست آورده است. برخی از باگ های قدیمی بازی برطرف شده اند. گیم پلی Hay Day Pop اعتیاد آور است و می تواند شما را برای مدتی طولانی سرگرم کند. این بازی بر روی اندروید 4.3 به بالا قابل اجراست. دانلود Hay Day از سری بازیهای عرضه شده توسط این سازنده می باشد.

ویژگی های بازی Hay Day Pop


- گرافیک رنگارنگ و دوست داشتنی

- دارای بیش از 5 هزار کاربر

- حل شدن باگ نسخه های قبلی

- دارای امتیاز بالای 4.7 از 5 در گوگل پلی

- حل کردن پازل های متنوع

- درجه سختی های مختلف

- مناسب برای تمام سنین

- بدست آوردن جایزه با پشت سر گذاشتن چالش ها

تصاویری از محیط نرم افزار Hay Day Pop :


دانلود Hay Day Pop برای اندروید  دانلود Hay Day Pop برای اندروید  دانلود Hay Day Pop برای اندروید  دانلود Hay Day Pop برای اندروید  دانلود Hay Day Pop برای اندروید


پسورد فایل :
کپی