آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی 2.37 Mr Ninja - Slicey Puzzles - نصب بازی آقای نینجا برای اندروید

دانلود Mr Ninja برای اندروید

Mr Ninja - Slicey Puzzles بازی جدید پازلی ای می باشد که گیم پلی ای اعتیاد آور دارد. دشمنان را به عقب برانید. پازل های منحصر به فرد بازی، مهارت تفکر خلاقانه شما را به چالش می کشند. دشمنان باهوش تر شده اند و جلوی حملاتتان را می گیرند. آیا می توانید تمام پازل ها را حل کنید. به سطوج جدید سفر کنید، گرون ها را آزاد کنید، و از سلاح های جدید برای شکست دادن دشمنانتان استفاده کنید. چیزی که در طول بازی مدام باید از خودتان بپرسید این است که آیا می توانید سطح را با یک ضربه به اتمام برسانید؟ آقای نینجا به ماموریت مخفی کاری رفته است. سریع قضاوت کنید، و افراد شرور ضربه بزنید. تعداد نامحدودی از ماموریت های مختلف پیش روی شماست.

تا چه اندازه باهوش هستید؟ آیا می توانید تمام پازل هار ا حل کنید؟ از مهارت های شمشیر زنیتان اسفتاده کنید تا اشیاء را بیاندازید و منفجر کنید. زنجیره ای از واکنش ها را تشکیل دهید تا هدفتان را بزنید. تنها هوشمندترین و سریع ترین افراد می توانند تمام پازل های بازی را حل کنند. به چیزی بیش از دقت در طول بازی احتیاج خواهید داشت. زمان بندنی مناسب و عملکرد شماست که در طول بازی به شما کمک می کند. ویژگی های جدید به شکل منظم به بازی اضافه می شود. Mr Ninja - Slicey Puzzles بر ریو اندروید 4.1 به بالا قابل اجراست.


دانلود Mr Ninja

✅ نام نرم افزارMr Ninja❤️ تعداد دانلود458
⭐نسخه نرم افزار2.37🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 4.4 به بالا🔆 حجم فایل82 مگابایت

ویژگی های بازی Mr Ninja - Slicey Puzzles


- تداعی حال و هوای بازی Mr bullet

- دارای بیش از 10 میلیون کاربر

- دشمنان هوشمندتر و سریع تر

- مناسب بریا صرف زمان

- تعداد نامحدودی از ماموریت های جذاب

- پازل هایی با فیزیک واقع گرایانه

- مبارزه با زامبی ها، جاسوس ها، و ...

- اهمیت داشتن سرعت عمل

- پازل های فکری و متفاوت

تصاویری از محیط بازی Mr Ninja - Slicey Puzzles :


دانلود Mr Ninja برای اندروید  دانلود Mr Ninja برای اندروید  دانلود Mr Ninja برای اندروید  دانلود Mr Ninja برای اندروید  دانلود Mr Ninja برای اندروید


پسورد فایل :
کپی