آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی 1.8 Thief Puzzle 2 نصب بازی پازل دزد 2 برای اندروید

دانلود Thief Puzzle برای اندروید

Thief Puzzle فریب کاران همه جا هستند. چی؟ هرکسی بعضی وقت ها فکر می کند که یک فریب کار است، و اشکالی هم ندارد. همه پرسند چه کسی فریب کار است، اما هیچ کس نمی پرسد حال فریب کار چطور است. در نهایت، من و شما، فریب کار هستیم. Thief Puzzle از بازی های جذاب اندرویدی می باشد که بیش از 50 هزار کاربر به خود جذب کرده است. این بازی در گوگل پلی امتیاز 4.2 از 5 را در گوگل پلی بدست آورده است. هر کدام از مراحل بازی، نیاز به استراتژی های خاص خودش را دارد. از ابزار مختلفی که در اختیارتان قرار می گیرد استفاده کنید، تا همراهانتان را به قتل برسانید.

حتی محیطی که در آن هستید اهمیت دارد. در برخی از مواقع، در محیط های خارج از خانه قرار می گیرید و  می توانید از اشیائی مثل کندوی زنبور عسل استفاده کنید. در برخی زمان های دیگر، در محیط های سر بسته قرار می گیرید و باید با استراتژی مناسب، قربانی های خود را هدف بگیرید. در مراحل پیشرفته تر، موانع بیشتری سر راهتان قرار می گیرد که مورد هدف دادن قربانی ها را حتی مشکل تر می کند. Thief Puzzle را می توانید روی تبلت ها بدون هیچ مشکلی اجرا کنید. این بازی برای تمامی رده های سنی بالای 10 سال مناسب ارزیابی شده است. این بازی را می توانید روی اندروید 4.4 به بالا اجرا کنید.


دانلود Thief Puzzle 2

✅ نام نرم افزارThief Puzzle 2❤️ تعداد دانلود536
⭐نسخه نرم افزار1.8🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 5.1 به بالا🔆 حجم فایل48 مگابایت

ویژگی های بازی Thief Puzzle


- دارای بیش از 50 هزار کاربر

- کسب امتیاز 4.2 از 5 در گوگل پلی

- گیم پلی متنوع

- هدف قرار دادن افراد در محیط های مختلف

- رابط کاربری مناسب

- استفاده از ابزار مختلف

- قابل اجرا روی انواع گوشی ها و تبلت ها

تصاویری از محیط بازی Thief Puzzle :


دانلود Thief Puzzle برای اندروید  دانلود Thief Puzzle برای اندروید  دانلود Thief Puzzle برای اندروید  دانلود Thief Puzzle برای اندروید  دانلود Thief Puzzle برای اندروید


پسورد فایل :
کپی