حسابداری موج
آروان
فالور
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی 0.1.1 Bouncy Adventure نصب بازی ماجراجویی بانسی برای اندروید

دانلود Bouncy Adventure برای اندروید

Bouncy Adventure از بازی های پازلی ماجراجویانه لذت می برید؟ به ماجراجویی بانسی خوش آمدید. این بازی برای شما طراحی شده است. سیاره زمین، توسط مینیون های شیطانی کنترل می شود. آن ها می خواهند سیاره را به یک مربع تبدیل کنند. و حالا هدف توپ ها این است که زمین را از شر این موجودات پلید مربعی نجات دهند و سیاره را به حالت معمول خود بر گردانند. بپرید، غلت بخورید، و ماجراجویی کنید. Bouncy Adventure کنترل هایی شهودی و ساده دارد. می توانید گیم پلی ای کلاسیک و جذاب را تجربه کنید. این بازی گرافیکی یکدست و گیم پلی ای روان دارد که سایز آن بهینه سازی شده است.

می توانید در سطوح مختلف ماجراجویی کنید و گیم پلی ای پتلفرمر را تجربه کنید. Bouncy Adventure گیم پلی ای اعتیاد آور دارد. با دشمنانی منحصر به فرد رو به رو شوید. با موانع مختلف رو به رو شوید و باس های قدرتمند را شکست دهید. از دکمه های چپ و راست استفاده کنید تا توپ را به حرکت در بیاورید. Bouncy Adventure بیش از 50 هزار کاربر دارد. نقشه ای جدید به بازی اضافه شده است و عملکرد بازی بهبود پیدا کرده است. Bouncy Adventure مکان های مختلفی را به نمایش می گذارد. این بازی را می توانید روی اندروید 5 به بالا بدون مشکل اجرا کنید.

ویژگی های بازی Bouncy Adventure :


- گرافیک دو بعدی

- ماجراجویی در مکان های مختلف

- مبارزه با باس ها

- افکت های صوتی با کیفیت

- دشمنان منحصر به فرد

- گیم پلی ای ساده و اهتیاد آور

- فیزیک واقع گرایانه

- پلتفرمر کلاسیک ماجراجویانه

تصاویری از محیط بازی Bouncy Adventure :


دانلود Bouncy Adventure برای اندروید  دانلود Bouncy Adventure برای اندروید  دانلود Bouncy Adventure برای اندروید  دانلود Bouncy Adventure برای اندروید  دانلود Bouncy Adventure برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 67 مگابایت
   (3.3/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت