آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی 4.1 Pocket Build نصب بازی ساخت و ساز جیبی برای اندروید

دانلود Pocket Build برای اندروید

Pocket Build آیا تا به حال شده بخواهید جهان فانتزی کوچکتان را بسازید؟ یک مزرعه، یا شاید هم یک قلعه. یا حتی یک شهر کوچک فانتزی؟ در این بازی sandbox قادر به انجام این کار ها هستید. این بازی جهان باز، موقعیت های بیششماری در اختیار شما قرار می دهد که بر اساس آن ها می توانید جهان فانتزی خود را بسازید.

هیچ محدودیتی جلوی پای شما وجود ندارد. هر چه که بخواهید را در هر زمانی می توانید بسازید. قلعه ها، درخت ها، مردم، حیوانات، مزرعه ها، تاورها، خانه ها، سنگ ها، سرزمین ها و ... هیچ محدودیتی ندارند. صدها آیتم برای ساخت و ساز وجود دارد. می توانید در جهانی بزرگ به نقش آفرینی بپردازید. گرافیک بازی سه بعدی است و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. امکان ساختن ساختمان ها را به شکل فوری دارید. آیتم های جدید با هر بروزرسانی اضافه می شوند و گستره آیتم هایی که میسازید افزایش پیدا می کند. می توانید اشیاء مختلف را بچرخانید، و آیتم ها را در هر موقعیتی که دوست دارید قرار دهید. امکان کنترل کردن دوربین را دارید. می توانید آن را بچرخانید و زوم کنید. در این بازی، در نقش اول شخص بازی خواهید کرد. منابعی که در اختیارتان قرار می گیرد هیچ محدودیتی ندارد و به هر تعداد که بخواهید می توانید آیتم بسازید. Pocket Build بر روی اندروید 6 به بالا قابل اجراست.


دانلود Pocket Build

✅ نام نرم افزارPocket Build❤️ تعداد دانلود518
⭐نسخه نرم افزار4.1🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 6.0🔆 حجم فایل145 مگابایت

ویژگی های بازی Pocket Build :


- چرخاندن آیتم ها در هر جهتی

- بازی در حالت اول شخص

- منابع نامحدود برای ساخت و ساز

- ساختن رایگان اشیاء بدون محدودیت

- گرافیک سه بعدی زیبا

- جهان باز بسیار بزرگ

- اضافه شدن آیتم های جدید با هر بروزرسانی

- پشتیبانی از لمس سه بعدی

تصاویری از محیط بازی Pocket Build :


دانلود Pocket Build برای اندروید  دانلود Pocket Build برای اندروید  دانلود Pocket Build برای اندروید  دانلود Pocket Build برای اندروید  دانلود Pocket Build برای اندروید


پسورد فایل :
کپی