آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی 1.0.3 7 Billion Humans نسخه جدید بازی7 میلیارد انسان برای اندروید

دانلود 7 Billion Humans برای اندروید

7 Billion Humans مجموعه بزرگی از کارمندان کامپیوتری خود را کنترل کنید. پازل های مختلفی وجود دارد که در طول بازی باید حل کنید. در حال حاضر بیش از 60 سطح پازلی جذاب وجود دارد. 77.777778% سطوح بیشتری از Human Resource Machine وجود دارد. زبان برنامه نویسی جدیدی ارائه شده است. قبلا Human Resource Machine بر اساس اسمبلی بود، و توسط یک ورکر فعال می شود. اکنون 7 میلیارد انسان زبان جدیدی است که توسط آن تمام ورکرها همزمان می توانند کار کنند. در 7 Billion Humans همه چیز آموزش داده می شود.

حتی مهارت های بی کاربرد هم استفاده خود را خواهند داشت. استرس دارید؟ راهنمایی های مختلفی را می توانید در برنامه بیابید. می توانید روی skip هم بزنید. این بازی به زبان های مختلف زنده دنیا ترجمه شده است. 7 Billion Humans دارای صحنه های غیر قابل درکی می باشد که هیجان آورند. این بازی امتیاز 4.2 از 5 را در گوگل پلی بدست آورده است و بیش از هزار کاربر دارد. گرافیک بازی دو بعدی و دوست داشتنی می باشد. به راحتی می توانید کارگر های خود را برای انجام کارهای مختلف کنترل نمایید. 7 Billion Humans بر روی تبلت ها و انواع گوشی های اندرویدی قابل نصب است. به اندروید 4.4 به بالا برای اجرای این بازی نیاز خواهید داشت.

ویژگی های بازی 7 Billion Humans :


- کسب امتیاز 4.2 از 5 در گوگل پلی

- ترجمه شده به زبان های مختلف زنده دنیا

- دارای بیش از 60 سطح

- بخش آموزشی جامع

- راهنمایی در طول بازی

- امکان skip کردن

- گرافیک دو بعدی دوست داشتنی

تصاویری از محیط بازی 7 Billion Humans :


دانلود 7 Billion Humans برای اندروید  دانلود 7 Billion Humans برای اندروید  دانلود 7 Billion Humans برای اندروید  دانلود 7 Billion Humans برای اندروید  دانلود 7 Billion Humans برای اندروید


پسورد فایل :
کپی