آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی Kingdom Guard v1.0.237 مود - نصب بازی گارد پادشاهی برای اندروید
دانلود بازی Kingdom Guard v1.0.237 مود - نصب بازی گارد پادشاهی برای اندروید

Kingdom Guard عنوان یک بازی محبوب و البته پرحجم از استودیو tap4fun می باشد که در سبک بازی های استراتژی برای اندروید قرار دارد. سبک و ساخت بازی با کیفیت بالایی انجام شده است که در آن میتوانید به چالش و گیم پلی بسیار خوبی دسترسی داشته باشید. از سوی دیگر این بازی جدا از ویژگی های ظاهری اش میتواند شمارا برای ساعات طولانی سرگرم و ماموریت های بسیاری را برای پایان دادن در اختیارتان قرار دهد. داستان بازی در مورد حمله تایتان ها به سرزمین شما می باشد که قبل از آغاز جمله تمام اژدهایانی که برای محافظت از سرزمین شما به استخدام درآمده بودند ناپدید شده اند. با پیدا کردن آخرین تخم اژدها این وظیفه شماست که در برابر نیروهای دشمن ایستادگی کنید و با شکست دادن آنها امنیت سرزمین خود را به حالت اولیه بازگردانید. مسیر سخت و دشواری را در بازی Kingdom Guard در پیش خواهید داشت زیرا دشمنان از تمام نیروو و قوای خود برای شکست دادن شما استفاده نموده اند که این مورد سبب بوجود آمدن سختی های بسیار برای شما خواهد شد.


دانلود Kingdom Guard

✅ نام نرم افزارKingdom Guard❤️ تعداد دانلود426
⭐نسخه نرم افزار1.0.237🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 5.0 و بالاتر🔆 حجم فایل570 مگابایت

ویژگی های بازی Kingdom Guard

  • طراحی زیبا و زرق و برق دار
  • استفاد از افکت های صوتی با کیفیت
  • گیم پلی روان و کاملا سرگرم کننده
  • دستیابی به شخصیت و کاراکتر های مختلف و دوست داشتنی
  • امکان استفاده از تاکتیک های متنوع برای شکست دادن دشمنان
  • حضور در چالش های مختلف و تجربه گیم پلی جدید
  • سازگار با انواع گوشی و تبلت های اندرویدی
  • امکان ارتقاء دادن قدرت نیروهای تحت سلطه
  • حضور در یک سبک برج دفاعی برای محافظت از مسیر منتهی به قلعه
  • دستیابی به نیروهای مختلف و ابزار های کشنده
دانلود بازی Kingdom Guard v1.0.237 مود - نصب بازی گارد پادشاهی برای اندروید

بازی اندروید Kingdom Guard که در سبک برج دفاعی قرار دارد به شما این امکان را میدهد تا از تمام دارایی و سلطنتی که در اختیار دارید محافظت کنید. برای اینکار نیروهای بسیاری برایتان در نظر گرفته شده اند که از انها برای افزایش امنیت مسیری باید استفاده کنید که به قلعه پادشاهی میرسد. اگر کوچک ترین نیروی دشمن به قلعه برسد کارتان تمام خواهد بود پس تا میتوانید قهرمانان خود را در مسیر قرار دهید و از نیروهای برج دفاعی برای امنیت مسیر استفاده کنید. بازی Kingdom Guard امکان ارتقاء دادن قهرمانان را دارا می باشد که در این حالت نیاز به سکه خواهید داشت. سکه هایی که با شکست دادن دشمنان و پایان دادن به مراحل بدست می آیند.

در صرف هزینه ها دقت لازم را داشته باشید زیرا در این بازی سرمایه به سختی بدست می آید که نباید آنرا به آسانی از دست داد. از دیگر ویژگی های این بازی میتوان به طراحی زیبا و صداگذاری عالی اشاره داشت. بطور کلی میتوانید شاهد یک کیفیت پایدار بصورت اچ دی باشید که تمام ویژگی های نامبرده دست به دست هم داده اند تا یک گیم پلی عالی را برای شما به ارمغان بیاورند. ابزار های بسیاری برای افزایش امنیت مسیر در اختیار شما قرار خواهند گرفت که با دستیابی به آنها میتوانید قدرت خود را برای محافظت از قلعه افزایش دهید. هر ابزار امکان ارتقاء تا چندلن لول را دارا می باشد که نباید از کنار آنها به آسانی عبور کنید. گیم پلی‌ی که میتواند شمارا برای ساعات و حتی روز های طولانی سرگرم کند. نسخه Weak Waves, One Hit بازی برای شما آماده شده است که میتوانید آنرا با ترافیک نیم بهاء از وبسایت پاتوق یو دریافت کنید.

دانلود بازی Kingdom Guard v1.0.237 مود - نصب بازی گارد پادشاهی برای اندروید  دانلود بازی Kingdom Guard v1.0.237 مود - نصب بازی گارد پادشاهی برای اندروید  دانلود بازی Kingdom Guard v1.0.237 مود - نصب بازی گارد پادشاهی برای اندروید  دانلود بازی Kingdom Guard v1.0.237 مود - نصب بازی گارد پادشاهی برای اندروید


پسورد فایل :
کپی