آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی 4.0.17 Super Starfish مود | نصب بازی ابر ماهی ستاره ای برای اندروید

دانلود Super Starfish برای اندروید

Super Starfish داخل کهکشان ها در نقش یک ماهی ستاره ای شنا کنید. به آکواریوم فضایی زندگی ببخشید. از مقابل شهاب سنگ ها جاخالی دهید و مراقب سیاه چاله ها و اختروش ها باشید. این بازی از جدیدترین تکنیک های روز دنیا استفاده می کند تا جذاب ترین افکت های تصویری را برای شما به نمایش بگذارد. Super Starfish گیم پلی ای ساده دارد که همه می توانند از آن لذت ببرند. کهکشان ها را کاوش کنید و مناطق جدید را پیدا کنید. به استاد شنا کردن تبدیل شوید و بیشترین امتیاز ممکن را بدست آورید. با دوستان خود رقابت کنید و اکتشافات خود را به اشتراک بگذارید.

Super Starfish بیش از 30 ماهی ستاره ای رنگی را پیش روی شما م یگذارد که می توانید جمع آوری کنید و به آکواریومتان اضافه نمایید. آیا می توانید ماهی های ستاره ای نایاب را پیدا کنید. Super Starfish امتیاز 4.7 از 5 را در گوگل پلی بدست آورده است و بیش از 5 میلیون کاربر از سراسر جهان به خود اختصاص داده است. باگ های ورژن های قبلی برطرف شده است و با خیال راحت می توانید این بازی را دنبال کنید. Super Starfish گرافیکی رنگارنگ و جذاب را به نمایش می گذارد. Super Starfish فضایی متفاوت را به نمایش می گذارد. استایل گرافیکی جذاب این بازی را در کمتر بازی ای تجربه کرده اید. Super Starfish بر روی اندروید 5.1 به بالا قابل اجراست.


دانلود Super Starfish

✅ نام نرم افزارSuper Starfish❤️ تعداد دانلود914
⭐نسخه نرم افزار4.0.17🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 5.1🔆 حجم فایل131 مگابایت

ویژگی های بازی Super Starfish


- بیش از 5 میلیون بازیکن

- گرافیک خیره کننده

- ماجراجویی در اعماق فضا

- مناسب تمامی سنین

- کسب امتیاز 4.7 از 5 در گوگل پلی

- بیش از 30 ماهی ستاره ای

- اشتراک گذاری اکتشافات

تصاویری از محیط نرم افزار Super Starfish :


دانلود Super Starfish برای اندروید  دانلود Super Starfish برای اندروید  دانلود Super Starfish برای اندروید  دانلود Super Starfish برای اندروید  دانلود Super Starfish برای اندروید


لیست دانلود
پسورد فایل :
کپی