حسابداری موج
آروان
فالور
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی Strongblade 2.6.7 مود | نصب بازی شمشیر قدرتمند برای اندروید

دانلود Strongblade برای اندروید

Strongblade به ماجراجویی جدید خوش آمدید. پازل های متنوع این بازی را حل کنید و در جهان فانتزی این بازی به ماجراجویی بپردازید. Strongblade: Match 3 Game  گرافیک جذابی را پیش روی شما می گذارد. می توانید ده ها ماموریت سرگرم کننده این بازی را دنبال کنید و از هزاران چالش این بازی لذت ببرید. این بازی رنگارنگ است و تمامی سنین می توانند از انجام آن لذت ببرند. بیش از 30 مکانیسم مختلف در بازی وجود دارد. با موانع مختلفی رو به رو خواهید شد. از جمله سد های چوبی، سنگ ها، جعبه ها، زنجیر ها، تار های عنکبوت، رودها و بسیاری دیگر. طراحی بازی منحصر به فرد است و یکی از روشن ترین و دوست داشتنی ترین انیمیشن ها و موزیک ها را پیش رویتان میگذارد.

هزاران سطح متنوع بازی را با کمک پاور آپ ها و مواد منفجره پشت سر بگذارید. در ماجراجویی های مختلف بازی شرکت کنید و با کاراکتر های مختلف تعامل داشته باشید. جعبه های بزرگی از جواهرات ارزشمند وجود دارد. می توانید مکان هایی که کشف نکرده اید را جست و جو کنید. با پلیرهای دیگر مسابقه دهید و آیتم های منحصر به فرد را بیابید. Strongblade: Match 3 Game بیش از 1 میلیون کاربر از سراسر جهان دارد و بر روی اندروید 5 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های بازی Strongblade


- گیم پلی جذاب

- جهانی رنگارنگ و دوست داشتنی

- پازل های متنوع

- بیش از 1 میلیون پلیر

- مسابقه دادن با سایر پلیرها

- دکور کردن کمپین ها

- ماجراجویی های شگفت انگیز

تصاویری از محیط بازی Strongblade: Match 3 Game :


دانلود Strongblade برای اندروید  دانلود Strongblade برای اندروید  دانلود Strongblade برای اندروید  دانلود Strongblade برای اندروید  دانلود Strongblade برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 100 مگابایت
   (4.1/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت