آروان
حسابداری موج
آروان
پیشگامان
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود و نصب بازی Real Farming 23 1.5 شبیه ساز مزرعه داری و کشاورزی واقعی برای اندروید

بازی Real Farming 23

بازی Real Farming 23 برای پلتفرم اندروید یک بازی شبیه سازی کشاورزی است که به شما امکان می دهد تجربه زندگی یک کشاورز را در دستگاه همراه خود تجربه کنید. در این بازی، شما می توانید به عنوان یک کشاورز واقعی فعالیت کرده و به مدیریت مزرعه تان بپردازید. از کشت و برداشت محصولات گرفته تا پرورش دام و طیور، آبیاری مزرعه، خرید و فروش محصولات و مدیریت مالی مزرعه، همه این کارها در این بازی شبیه سازی واقع گرایانه و با گرافیک مناسب قابل انجام است.

در Real Farming 23 شما می توانید دارای انواع ماشین آلات کشاورزی می باشید، تجهیزات را بهبود داده و ارتقاء دهید، بازاریابی کنید و با سایر بازیکنان در جامعه آنلاین رقابت کنید. این بازی قابلیت های متنوعی را در زمینه کشاورزی ارائه می دهد و تلاش می کند تجربه واقعی کشاورزی را به شما القا کند.

Real Farming 23 برترین بازی شبیه سازی مزرعه است که به شما اجازه می دهد رویای داشتن و مدیریت یک مزرعه را به واقعیت تبدیل کنید. این بازی از استودیو بازی سازی TwoD’s عرضه شده است و قابلیت نصب روی اندروید 5.1 به بالا را دارا می باشد.

بازی Real Farming 23 به شما تجربه ای واقع گرایانه و گرافیکی فوق العاده را ارائه می دهد. در این بازی می توانید مزرعه مجازی خود را با استفاده از تجهیزات و تکنیک های کشاورزی مدرن مدیریت کنید. انواع محصولات مزرعه را کشت، مراحل رشد و برداشت را انجام داده و محصولات خود را بفروشید. همچنین می توانید حیواناتی مانند گاو، خوک و مرغ را پرورش داده و محصولات حیوانی را بفروشید تا سود بیشتری به دست آورید.

در طول بازی، شما می توانید از ماشین آلات سنگینی مانند تراکتور، کمباین و ... استفاده کنید تا وظایف کشاورزی را به راحتی انجام دهید. با گرافیک های شگفت انگیز سه بعدی و چرخش روز و شب در بازی، به واقعیت زیستن در قلب مزرعه خود خواهید پرداخت. دانلود بازی Farming Simulator 22 و دانلود بازی Farming Simulator و Farming Simulator 16 و دانلود Township از دیگر بازی های مرتبط می باشند.


دانلود و نصب بازی Real Farming 23 1.5 شبیه ساز مزرعه داری و کشاورزی واقعی برای اندروید


بازی "Real Farming: Farm Sim 23" همچنین یک محیط جهان باز را ارائه می دهد که به شما اجازه می دهد محیط اطراف خود را بررسی کنید و با همسایگانتان تعامل داشته باشید. شما می توانید به مزرعه های دیگر سر بزنید، کالاها را مبادله کنید و مأموریت های مختلف را کامل کرده و پاداش های جالبی را بدست آورید. 

به طور خلاصه، بازی "Real Farming: Farm Sim 23" یک بازی مناسب برای همه ی علاقه مندان به کشاورزی است که می خواهند لذت زندگی روستایی را تجربه کنند. با گیم پلی واقع گرایانه، گرافیک خیره کننده و مجموعه ای از محصولات، حیوانات و تجهیزات قابل انتخاب، شما می توانید مزرعه ی رویایی خود را بسازید.


ویژگی های بازی Real Farming 23


• مدیریت مزرعه مجازی خود با استفاده از تجهیزات و تکنیک های کشاورزی مدرن
• کشت، مراحل رشد، برداشت و فروش انواع محصولات و محصولات حیوانی
• کنترل ماشین آلات سنگین مانند تراکتور، کمباین و ...
• گرافیک سه بعدی شگفت انگیز و چرخه روز و شب پویا
• محیط جهان باز برای کاوش و تعامل با همسایگان
• بروزرسانی ها و رویدادهای منظم برای حفظ جذابیت و هیجان بازی.

Real Farming 23  Real Farming 23  Real Farming 23  Real Farming 23


لیست دانلود
  حجم فایل: 440 مگابایت
   (4.3/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت