مختار
رسانه سرگرمی
شید
دانلود رایگان / موبایل / نرم افزار اندروید / دانلود نرم افزار DevCheck System Info v3.12 نمایش اطلاعات کلی سخت افزار اندروید

دانلود DevCheck System Info

DevCheck System Info سخت افزار خود را در زمان واقعی نظارت کنید و اطلاعات کامل در مورد مدل دستگاه شما، پردازنده، GPU، حافظه، باتری، دوربین، دیسک، شبکه و سیستم عامل را دریافت کنید. DevCheck تمام اطلاعاتی که در مورد سخت افزار و سیستم عامل شما در یک روش واضح، دقیق و سازمان یافته به شما می دهد DevCheck دقیق ترین اطلاعات CPU را در اختیار شما قرار می دهد و سایر مشخصات دقیق و اطلاعات مربوط به دستگاه شما را شناسایی می کند.

تمام جزئیات مربوط به SOC، CPU، GPU، حافظه و ذخیره سازی را نمایش می دهد، از جمله نام تراشه و سازندگان، معماری، هسته پردازنده و پیکربندی large.LITTLE، فرایند تولید، فرکانس ها، فرماندار، نوع حافظه و پهنای باند، ظرفیت ذخیره سازی، OpenGL و نوع پانل به طور کامل برای شما به نمایش میگذارد شما همچنین می توانید درجه حرارت مورد نظر خود را در داشبورد انتخاب کنید. این نرم افزار قابلیت نصب بر روی اندروید 4.1 به بالا را دارد.از دیگر برنامه های مرتبط می توان به  دانلود Castro و دانلود CPU-Z اشاره داشت.

برخی از قابلیت های نرم افزار DevCheck System Info

 

داشبورد نظارت بر زمان واقعی پردازنده

- سخت افزار تمام جزئیات مربوط به SOC، CPU، GPU

- اطلاعات کامل در مورد وضعیت باتری

- نمایش مشخصات دوربین های جلو و عقب

- لیستی از تمام سنسورهای موجود در دستگاه

- اطلاعات مربوط به اتصالات WiFi

- مشاهده تمام اطلاعات در مورد سخت افزار

- چک نمودن فعالیت شبکه، قدرت سیگنال

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

دانلود DevCheck System Info  دانلود DevCheck System Info  دانلود DevCheck System Info  دانلود DevCheck System Info


لیست دانلود
  حجم فایل: 5 مگابایت
   (4.0/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت