آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود Oreo File Manager Pro v1.0.8 فایل منیجر اروئو برای اندروید
دانلود Oreo File Manager Pro برای اندروید
Oreo File Manager Pro فایل منیجر حرفه ای می باشد که هم بر روی سیستم های روت شده و هم سیستم های غیر روت شده اجرا می شود. در حال حاضر برای خریداری این نرم افزار باید 4.5 یورو بپردازید. این نرم افزار از کاربران امتیاز 4.8 را دریافت کرده است و دارای دو پنل مختلف برای مدیریت فایل ها می باشد. بیش از 28 زبان مختلف پشتیبانی می شود و در آن می توانید فایل های خود را Move, copy, rename, و delete کنید. فایل ها و فولدر های خود را جست و جو کنید و به سرعت آن ها را بیابید.

در صورت نیاز می توانید فایل های خود را از آرشیو های فشرده شده zip خارج نمایید. امکان مرتب سازی فایل ها براساس name, size و date وجود دارد و می توانید هر فولدری را به بوک مارک خود اضافه کنید و سپس آن ها را به سرعت بیابید. امکان اجرا کردن فایل های script وجود داشته و در صورت نیاز می توان فایل های دلخواه را در دایرکتوری ها اضافه نمود. در صورتی که پسیستمتان را روت کرده باشید می توانید به برنامه ها و فایل های پیش فرض سیستم نیز دسترسی داشته باشید. Oreo File Manager Pro بر روی اندروید 4 به بالا قابل احرا می باشد.

ویژگی های نرم افزار Oreo File Manager Pro


- تم برای حالت روزانه و شبانه

- دسترسی های روت برای گوشی های روت شده

- کم حجم، کمتر از 2 مگابایت

- بدون هنگ و مشکل

- مدیریت و جست و جوی سریع فایل ها

- مرتب سازی فایل ها به شکل دلخواه

- خارج کردن فایل ها از آرشیو


تصاویری از محیط این نرم افزار:


دانلود Oreo File Manager Pro برای اندروید  دانلود Oreo File Manager Pro برای اندروید  دانلود Oreo File Manager Pro برای اندروید  دانلود Oreo File Manager Pro برای اندروید  دانلود Oreo File Manager Pro برای اندروید

پسورد فایل :
کپی