آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود Magic Earth Navigation & Maps 7.1.24.12 نرم افزار gps سخنگو زمین مجیک ارث برای اندروید + سخنگوی فارسی و نقشه کامل ایران

دانلود Magic Earth Navigation & Maps برای اندروید

Magic Earth Navigation & Maps نرم افزاری جامع برای مسیر یابی می باشد که انواع مختلفی از نقشه ها را در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید نقشه های سه بعدی، نقشه های ماهواره ای، نقشه های ترافیک و .... را در برنامه مشاهده نمایید و سپس مسیر مورد نظر خود را انتخاب کنید. این نرم افزار هم چنین توانایی تخمین زمان رسیدن به مقصد را نیز دارا می باشد، با توجه به پارامتر هایی نظیر ترافیک، وسیله ای که با آن مشغل به سفر هستید و مسافت این اپ تعیین می کند که حدودا چند دقیقه دیگر به مقصد خواهید رسید.

نقشه ترافیکی برنامه هر دقیقه بروز می شود و اطلاعات تازه ای را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. هم چنین در صورت لمس کردن اماکن معروف می توانید ویکی پدیای آن ها را مشاهده کنید.
Magic Earth Navigation & Maps به شما مسیر های جایگزین را پیشنهاد می دهد که با آن ها، از ترافیک موجود اجتناب کنید و سریعتر به مقصد خود برسید. امکان دانلود نقشه های آفلاین نیز وجود دارد. قابلیت Car Navigation شما را در طول مسیر هدایت می کند و جهت حرکت را برای کاربر تعیین می نماید. این نرم افزار نسبتا کم حجم می باشد و با این حال ویژگی های گسترده ای را تحت پوشش خود قرار داده است. به عنوان مثال امکان مشاهده نقشه های آب و هوایی نیز وجود دارد. این نرم افزار بر روی اندروید 7 به بالا قابل اجراست.


دانلود Magic Earth

✅ نام نرم افزارMagic Earth❤️ تعداد دانلود16454
⭐نسخه نرم افزار7.1.24.12🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 7 به بالا🔆 حجم فایل51 , 438 مگابایت

ویژگی های نرم افزار Magic Earth Navigation & Maps

 

- رابط کاربری مناسب

- وجود انواع نقشه های سه بعدی و دو بعدی

- هدایت و نمایش مسیر

- تخمین زمان رسیدن به مقصد

- نقشه های ترافیکی

- بروزرسانی منظم داده ها

- امکان دانلود نقشه برخی از امکان

 

تصاویری از محیط این نرم افزار:

 

دانلود Magic Earth Navigation & Maps برای اندروید  دانلود Magic Earth Navigation & Maps برای اندروید  دانلود Magic Earth Navigation & Maps برای اندروید  دانلود Magic Earth Navigation & Maps برای اندروید  دانلود Magic Earth Navigation & Maps برای اندروید

 

آموزش نصب  :
 
1 – ابتدا فایل نصبی را دانلود و روی گوشی نصب کنید.
2 – فایل دیتا را دانلود و از حالت فشرده خارج سازید.
3 - پوشه com.generalmagic.magicearth را در مسیر android/data حافظه داخلی گوشی کپی کنید.
4 - نقشه ایران و سخنگوی فارسی از طریق نرم افزار قابل دریافت می باشد


مرتبط با پست :


دانلود مسیریاب ایرانی بلد

دانلود نشان

دانلود ویز Waze

دانلود google map

دانلود سایجیک Sygic

پسورد فایل :
کپی