آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود نشان Neshan 12.2.2 – نقشه و مسیریاب ایرانی نشان‎ برای اندروید

دانلود Neshan برای اندروید

Neshan نشان نرم افزاری فوق العاده می باشد که دارای نقشه فارسی سراسر ایران با جزئیات مختلف و امکان جست و جوی نام کوچه ها و خیابان ها می باشد. دانلود نشان شما می توانید محل مقصد خود را انتخاب کنید تا زمان و مسافت تخمینی برای شما به نمایش در بیاید. دوربین های کنترل سرعت و هشدار درون نقشه نشان داده می شود و می توانید با سخنگوی فارسی راهنما، مسیر خود را بدون نگاه کردن به نقشه پیدا کنید. طرح ترافیک و طرح زوج و فرد نیز پشتیبانی می شود و در صورت نیاز می توانید اپ را به گونه ای تنظیم کنید تا مسیر یابی درون آن ها صورت نگیرد.

Neshan نشان مکان های عمومی مختلف نظیر رستوران ها، پمپ بنزین و خود پرداز ها را به سادگی پیدا کنید. این نرم افزار مانند ویز مسیر یابی را با توجه به ترافیک لحظه ای و مسافت انجام می دهد. شما می توانید آدرس نزدیک ترین مکان های تفریحی خود را به سادگی پیدا کنید. به گفته توسعه دهندگان برنامه، نشان دارای یکی از کامل ترین نقشه های موجود از ایران می باشد. این برنامه بومی در حال حاضر امتیاز 4.4 را در گوگل پلی از کاربران خود دریافت کرده است و می تواند جایگزین مناسبی به جای مسیریاب های دیگر باشد. بیش از نیم میلیون کاربر این اپ را دانلود کرده اند. دیگر نیازی به جست و جوی انگلیسی نام خیابان ها نیست و به سادگی می توانید به زبان فارسی به جست و جو بپردازید.  Neshan را می توانید بر روی اندروید 4.1 به بالا اجرا کنید. از سایر ابزارهای مسیریاب می توان به دانلود ویز و دانلود گوگل مپ اشاره کرد و در بین ایرانی ها به دانلود دال !


دانلود Neshan

✅ نام نرم افزارNeshan❤️ تعداد دانلود39106
⭐نسخه نرم افزار12.2.2🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 5 به بالا🔆 حجم فایل49 مگابایت

ویژگی های نرم افزار Neshan نشان

 

- عدم مسیریابی درون محوطه طرح ترافیک

- جزئیات بالای نقشه با زبان فارسی

- راهنمای صوتی با گویش فارسی

- نشان دادن دوربین های کنترل سرعت

- محاسبه مسافت و زمان تقریبی رسیدن به مقصد

- جست و جوی آدرس ها به زبان فارسی

- یافتن رستوران ها، پارک و ... نزدیک

- رابط کاربری دوستانه


سوالات متداول نشان


نشان دقیقا چه کاری انجام می دهد  ؟

✅ برنامه نشان یک نقشه و مسیریاب برای یافتن مسیر انتخابی شما می باشد که با اتصال به GPS و داده ای اینترنت شما شما را در یافتن سریع ترین و بهترین مسیر کمک می کند.


نشان بهتر است یا بلد ؟

✅ هر دو نرم افزار امکانات زیادی در اختیار شما می گذارد و این به سلیقه شما بستگی دارد می توانید هر دو را دانلود و تست کنید و اینترفیس هر کدام را دوست داشتید از آن استفاده کنید.


چه امکاناتی در نشان قابل دسترس است ؟

✅ دستیار صوتی ، زبان فارسی ، نشان دادن ترافیک ، اخطار دوربین راهنمایی، راهنمای صوتی ، محسابه زمان تقریبی و .. از امکانات Neshan است.


تصاویری از محیط این نرم افزار:

 

دانلود Neshan برای اندروید  دانلود Neshan برای اندروید  دانلود Neshan برای اندروید  دانلود Neshan برای اندروید  دانلود Neshan برای اندروید


پسورد فایل :
کپی