حسابداری موج
فانو فیلم
طلوعی
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود نرم افزار 14.1.02.9 Samsung My Files مدیریت فایل سامسونگ برای اندروید

دانلود Samsung My Files برای اندروید

Samsung My Files برنامه ای قدرتمند می باشد که به شما امکان مدیریت تمام فایل های موجود در سیستمتان را درست مانند File explorer کامپیوترتان می دهد. شما می توانید فایل های موجود در USB driver ها و SD card و فایل های آپلود شده در فضای ابری متصل به اسمارتفونتان را نیز مدیریت نمایید. این نرم افزار 15 گیگابایت فضای رایگان ابری در اختیارتان قرار می دهد. شما می توانید با استفاده از قابلیت Get more space فایل های ناخواسته و غیر ضروریتان را با سرعت بالا پاک کنید یا آن ها را به فضای ابری انتقال دهید تا فضای بیشتری از سیستمتان آزاد شود.

Samsung My Files رابط کاربری برنامه بسیار ساده بوده و مدیریت فایل ها با سرعت بالا صورت می گیرد. در Recent list می توانید آن چه را که به تازگی باز کرده اید یا دانلود کرده اید پیدا نمایید. لیست Categoories انواع مختلف فایل ها را دسته بندی کرده و برای شما به نمایش می گذارد. Samsung My Files توسط بیش از 100 میلیون کاربر از سراسر دنیا مورد استفاده قرار گرفته است و دارای امتیاز 4.4 به بالا می باشدو یکی از بهترین فایل منیجر اندروید می باشد. برخی از ویژگی های این برنامه ممکن است مخصوص برخی از اسمارتفون های خاص باشد. این نرم افزار را می توانید بر روی اندروید های مختلف با توجه به سیستمی که دارید اجرا کنید.

ویژگی های نرم افزار Samsung My Files


- لیست موضوعات مختلف

- پاک کردن فایل های ناخواسته به شکل اتوکاتیک

- 15 گیگابایت فضای ابری رایگان

- امکان دیدن لیست Recent برای دانلودهای اخیر

- تشخیص انواع فرمت های مختلف

- پشتیبان گیری آسان از فایل ها در فضای ابری

- امکانات استاندارد مدیریتی

- فشرده سازی و اشتراک گذاری فایل ها


اطلاعات تکمیلی دانلود Samsung My Files :


✅ نام نرم افزارSamsung My Files
⭐نسخه نرم افزار14.1.02.9
🔃 تاریخ آپدیت10 بهمن 1401
✔️ نیازمند سیستماندروید 7.0
❤️ تعداد دانلود5162
🔥 هزینهدانلود رایگان
🔆 حجم فایل12 مگابایت
پسورد فایل :
کپی
لایسنس ویندوز