آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود aCalendar 2.7.3 تقویم حرفه ای برای اندروید

دانلود aCalendar برای اندروید

aCalendar یکی از کامل ترین تقویم های اندرویدی می باشد که 48 رنگ مختلف دارد و در آن می توان فازهای مختلف ماه را مشاهده و تقویم گوگل را مدیریت کرد. aCalendar امکان اضافه سازی تولد مخاطبینتان را می دهد، سه ویجت مختلف برای دسترسی سریع به امکانات برنامه در اختیارتان قرار می گیرد و بین ماه ها، هفته ها و روز ها می توان به راحتی جا به جا شد. شما می توانید با کشیدن دست خود به شکل عمودی، به جلو یا عقب بروید. نماهای مختلفی برای تقویم وجود دارد که بنا بر نیاز می توانید از آن ها استفاده کنید. برای اضافه کردن رویداد دلخواه به روزهایتان کافیست برای مدتی انگشتتان را روی روز مورد نظر نگه دارید.

aCalendar از 30 زبان زنده دنیا پشتیبانی می کند. aCalendar کم حجم بوده و کار کردن با آن آسان است. یکی از ویجت های این اپلیکیشن روزها  را به همراه رویداد هایی که در آن ها تعیین کرده اید در صفحه اصلی اندرویدیتان به نمایش می گذارد. aCalendar موفق به کسب امتیاز 4.4 از 5 در گوگل پلی شده است. این نرم افزار را می توانید بر روی اندروید های مختلف با توجه به سیستمی که دارید اجرا نمایید.


دانلود aCalendar

✅ نام نرم افزارaCalendar❤️ تعداد دانلود1590
⭐نسخه نرم افزار2.7.3🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 5 به بالا🔆 حجم فایل8 مگابایت


ویژگی های نرم افزار aCalendar :


- اضافه سازی رویداد های دلخواه

- دارای ابزارک های متنوع

- 48 رنگ گوناگون برای هر تقویم

- مدیریت Google Calendar 

- اضافه سازی تولد مخاطبین به روزهای دلخواه

- نمایش فازهای مختلف ماه

- اشتراک گذاری بارکد QR و NFC برای رویدادها

- رایگان، بدون نیاز و اجبار پرداخت درون برنامه ای


تصاویری از محیط نرم افزار aCalendar:


دانلود aCalendar برای اندروید  دانلود aCalendar برای اندروید  دانلود aCalendar برای اندروید  دانلود aCalendar برای اندروید  دانلود aCalendar برای اندروید


پسورد فایل :
کپی