آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود کیو پلیر QPlayer 1.0.1 پخش کننده با کیفیت فیلم ها برای اندروید

دانلود QPlayer برای اندروید

QPlayer - HD Video Player یکی از بهترین ویدیو پلیر اندروید می باشد که از ویدیو های 4k نیز پشتیبانی می کند و با آن می توان انواع فرمت ها را بدون هیچ مشکلی اجرا نمود. رابط کاربری برنامه بسیار ساده بوده و تنها با چند ضربه می توان عملیات دلخواه را در آن انجام داد. این نرم افزار با سرعت بالا ویدیوهای مختلف در سیستم شما و sd cardتان را شناسایی و parse می کند. این اپلیکیشن دارای فولدری به خصوص نیز می باشد که در آن ویدیوهایی که هنوز ندیده اید لیست می شوند.

در QPlayer - HD Video Player می توان ویدیوهای دلخواه را در لیست علاقه مندی ها قرار داد یا پلی لیست های شخصی ساخت. Decoder ای قدرتمند برای این نرم افزار فراهم شده است و تم تاریک موجود می باشد. شما می توانید صفحه را قفل کنید تا در صورت لمس اشتباه صفحه، فیلم شما دست نخورده باقی بماند. هم چنین می توان ویدیوها را به شکل فایل صوتی اجرا کرد و به موسیقی آن ها گوش فرا داد. از قابلیت pop up نیز پشتیبانی می شود. امکان اضافه سازی فایل زیرنویس به ویدیوی مورد نظر وجود دارد. QPlayer - HD Video Player بر روی اندروید 5 به بالا قابل اجرا می باشد.


ویژگی های نرم افزار QPlayer - HD Video Player :


- بدون باگ نسخه های قبلی

- Decoder قدرتمند برای اجرای انواع ویدیو ها

- تم تیره برای استفاده در شب

- تنظیم کردن ولوم، نور و طول اجرای ویدیو

- پشتیبانی از استریم های آنلاین

- اسلوموشن کردن فیلم در حال اجرا

- فولدری به خصوص برای ویدیوهای دیده نشده

- ساخت پلی لیست های شخصی از ویدیوها

- پشتیبانی از قابلیت Pop up برای فیلم ها


تصاویری از محیط نرم افزار QPlayer - HD Video Player :


دانلود QPlayer برای اندروید  دانلود QPlayer برای اندروید  دانلود QPlayer برای اندروید  دانلود QPlayer برای اندروید  دانلود QPlayer برای اندروید  دانلود QPlayer برای اندروید


پسورد فایل :
کپی