آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » نرم افزار فشرده ساز فیلم ویدیو برای اندروید HD Video Convert to MP4 1.2.0

دانلود HD Video Convert to MP4 برای اندروید

HD Video Convert to MP4 ابزاری قدرتمند برای تبدیل فایل های ویدیویی و فشرده سازی ویدیو آن ها می باشد. این اپلیکیشن فوق العاده سریع بوده و قادر است حجم ویدیوها را به شکل قابل توجهی کاهش دهد. اگر بخواهید می توانید ویدوی خود را Trim و Cut کرده و آن را به شکل دلخواه در بیاورید. از فرمت هایی نظیر MOV, MKV, WMV, AVI, MP4, FLV با رزولوشن HD پشتیبانی می شود. کار کردن با این نرم افزار آسان است و نیازی به دانش قبلی در این زمینه وجود ندارد. اگر چند کلیپ در اختیار دارید و می خواهید عملیاتی یکسان را بر روی آن ها انجام دهید کافیست تمام آن ها را انتخاب کنید تا عملیات مورد نظر شما به شکل همزمان بر روی تمام آن ها انجام شود.

پس از ویرایش ویدیو به شکل دلخواه با دیدن پیشنمایش می توانید برای ذخیره سازی آن تصمیم بگیرید. HD Video Convert to MP4 کاملا رایگان بوده و رایگان هم خواهد ماند بنابرین بدون مشکل می توان آن را بروزرسانی کرد و پرداخت درون برنامه ای انجام نداد. این نرم افزار در حال حاضر امتیاز 4.4 از 5 را دریافت کرده است و یکی از جدیدترین اپلیکیشن های منتشر شده در این زمینه است. این نرم افزار را می توانید بر روی اندروید 4 به بالا اجرا کنید.


ویژگی های نرم افزار HD Video Convert to MP4 :


- رابط کاربری ساده و مناسب

- فشرده سازی قابل توجه فایل های ویدیویی

- پشتیبانی از فرمت های مختلف با رزولوشن بالا

- سرعت بالا در عملیات تبدیل

- امکان Trim و Cut کردن فایل های ویدیویی

- تبدیل همزمان چند فایل همراه با یک دیگر

- رفع باگ های نسخه های قبلی

- دارای امتیاز 4.4 از 5 در گوگل پلی


تصاویری از محیط نرم افزار HD Video Convert to MP4 :


دانلود HD Video Convert to MP4 برای اندروید  دانلود HD Video Convert to MP4 برای اندروید  دانلود HD Video Convert to MP4 برای اندروید


پسورد فایل :
کپی