حسابداری موج
فانو فیلم
طلوعی
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » محاسبه معادلات ریاضی از روی عکس برای اندروید Photo Calculator 1.1

دانلود Photo Calculator برای اندروید

Photo Calculator با دوربین گوشی خود می توانید محاسبات ریاضی را انجام دهید. آیا به دنبال حل معادلات مختلف با دقت و سرعت بالا هستید؟ با استفاده از این نرم افزار می توانید اسمارتفون خود را به یک اسکنر ریاضی تبدیل کنید و معادلات را با سرعت بسیار بالایی حل نمایید. این نرم افزار به کار دانش آموزان نیز می آید. با استفاده از این اپلیکیشن آن ها می توانند جواب های خود را بررسی کنند و اگر در جایی به مشکل بر خوردند، نحوه حل مناسب را بیابند.

این نرم افزار قادر است انواع معادلات، از نوع ساده تا نسبتا پیچیده را بدون مشکل حل کند. هم چنین امکان حل دستی معادلات به شکل درون برنامه نیز ممکن شده است. هیچ نیازی به داشتن ارتباط اینترنتی نیست. راه حل ها به شلک قد به قدم و با متدهای مختلفی حل می شوند. می توانید از Grapher این برنامه برای نمایش نموداری معادلات بهره بگیرید. معادلاتی که قبلا حل کرده اید در بخش تاریخچه برنامه باقی می مانند و هرگز از دست نمی روند. رابط کاربری برنامه به دور از هرگونه پیچیدگی ای طراحی شده است و هر کاربری بدون مشکل می تواند از آن استفاده کند. Photo Calculator بر روی اندروید 4.1 به بالا قابل اجراست.


ویژگی های نرم افزار Photo Calculator :


- تشخیص و درک انواع معادلات ریاضی

- حل کردن سریع و نمایش جواب

- بدون نیاز به داشتن ارتباط اینترنتی

- دارای تاریخچه ای از معادلات حل شده

- کشیدن نمودار در صورت نیاز

- حل مسائل به شکل پله به پله

- امکان حل و یافتن جواب انتگرال ها

- مناسب برای قشر های مختلف


تصاویری از محیط نرم افزار Photo Calculator :


دانلود Photo Calculator برای اندروید  دانلود Photo Calculator برای اندروید  دانلود Photo Calculator برای اندروید  دانلود Photo Calculator برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 16 مگابایت
   (3.6/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت