آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » بکاپ گیری از واتس آپ برای اندروید Backup for Whats 4.0

دانلود Backup for Whats برای اندروید

Backup for Whats به شما امکان پشتیبان گیری از گفت و گو ها، تصاویر، ویدیو ها، فایل های صوتی و یادداشت های صوتی واتس اپ را می دهد. شما می توانید اطلاعات خود را در گوگل درایو پشتیبان گیری کنید. اگر تصمیم به تغییر دادن سیستم خود گرفتید با این داده ها می توانید مجددا پیام های خود را بازیابی نمایید. اطلاعات پشتیبان گیری شده فشرده سازی می شوند و در اکانت شما ذخیره می گردند. برای امنیت بیشتر، اینگونه اطلاعات با رمزگذاری AES-256 ایمن می شوند. شما می توانید بدون داشتن ارتباط اینترنتی از سیستم خود پشتیبان تهیه کنید، زمانی که اسمارتفون شما به اینترنت وصل شود به شکل خودکار داده ها در گوگل درایو شما ذخیره سازی خواهند شد.

این اپلیکیشن پیام های شما را ایمن نگه می دارد و به حریم خصوصیتان احترام می گذارد. در صورتی که موبایل خود را گم کنید یا آن را تغییر دهید، همیشه امکان بازیابی گفت و گوهایتان را در سیستم جدید خواهید داشت. Backup for Whats دارای بیش از نیم میلیون کاربر از سراسر دنیا است. این اپلیکیشن را می توانید روی اندروید 3 به بالا اجرا نمایید.


ویژگی های نرم افزار Backup for Whats :


- پشتیبان گیری از تصاویر و فایل های ویدیویی ارسال شده

- امکان پشتیبان گیری در حالت آفلاین

- رمزگذاری داده ها با الگوریتم AES-256

- فشرده سازی داده های پشتیبان گرفته شده

- ذخیره سازی داده ها در گوگل درایو

- پشتیبان گیری از یادداشت های صوتی،گفت و گو های متنی و ...

- دارای امتیاز 3.9 از 5 در گوگل پلی

- کم حجم و سبک


مرتبط با پست :


واتس اپ برای ویندوز

واتس اپ برای اندروید


تصاویری از محیط نرم افزار Backup for Whats :


دانلود Backup for Whats برای اندروید  دانلود Backup for Whats برای اندروید  دانلود Backup for Whats برای اندروید  دانلود Backup for Whats برای اندروید  دانلود Backup for Whats برای اندروید


پسورد فایل :
کپی