حسابداری موج
فانو فیلم
طلوعی
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » نرم افزار ساخت اسلایدشو برای اندروید Video Slideshow Player 8.8.6

دانلود Video Slideshow Player برای اندروید

Video Slideshow Player یکی از بهترین اپلیکیشن های ساخت اسلایدشو برای اندروید می باشد که در آن می توانید ویدیوی خود را ویرایش کنید و آن را به شکل دلخواه در بیاورید. لحظات دوست داشتنی خود را با ابزار مختلف، به شکلی به یادماندی در بیاورید. موسیقی پس زمینه از کتابخانه از پیش آماده شده این برنامه اضافه کنید یا موسیقی اختصاصیتان را انتحاب کنید. با این اسلایدشو پلیر می توانید ویدیوهای فوق العاده ای برای جشن های تولد، عروسی و دیگر رویدادهای مهم بسازید.

فیلم ها و عکس های خود را با یک دیگر ترکیب کنید تا اسلایدشوهای اختصاصی خود را ایجاد نمایید، از فیلترها و افکت های ورودی مختلف استفاده نمایید تا اسلایدشوی حرفه ای تری را به وجود بیاورید. امکان چرخاندن ویدیو ها و بریدن آن ها وجود دارد. اگر فیلمی که در اختیار دارید طولانی است، می توانید آن را به چند بخش کوچگتر تقسیم کنید و از آن ها برای اسلایدشو استفاده نمایید. با ویرایشگر صوتی، امکان اضافه کردن فایل های صوتی دلخواه به اسلایدشوها ممکن شده است. این اپلیکیشن بی نظیر، امتیاز بسیار بالا و باورنکردنی 4.8 از 5 را در گوگل پلی اذعان خود کرده است. Video Slideshow Player بر روی اندروید 4 به بالا قابل اجراست.


ویژگی های نرم افزار Video Slideshow Player:


- رابط کاربری مدرن و منحصر به فرد

- اضافه کردن فایل صوتی دلخواه به اسلایدشو

- بریدن ویدیو و کوتاه سازی آن از نظر زمانی

- ترکیب تصاویر و فایل های ویدیویی

- چرخاندن فیلم ها

- ویرایشگر صوتی حرفه ای

- تقسیم کردن فایل ویدیویی به چند بخش کوچک

- اضافه سازی افکت های ورودی و خروجی


تصاویری از محیط نرم افزار Video Slideshow Player:


دانلود Video Slideshow Player برای اندروید  دانلود Video Slideshow Player برای اندروید  دانلود Video Slideshow Player برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 24 مگابایت
   (4.0/5)
پسورد فایل :
کپی
لایسنس ویندوز