سئو سایت، سئو کار
پیام رسان
حسابداری موج
filmno
دانلود رایگان / موبایل / نرم افزار اندروید / دانلود نرم افزار WiFiman 1.5.2 اسکن وای فای برای اندروید

دانلود WiFiman برای اندروید

WiFiman اپلیکیشنی ایده آل برای اسکن شبکه های وای فای و بلوتوث اطراف اسمارتفون شما می باشد. با استفاده از این نرم افزار می توانید سرعت آن ها را بررسی کنید. تمامی ویژگی های برنامه در قالب رابط کاربری ساده و دوستانه ای به شما ارائه می شود که به دور از هرگونه پیچیدگی است. این اپلیکیشن رایگان می باشد، با این حال هیچ تبلیغی را نشان نمی دهد. شما می توانید کانالی که خلوت تر است را برای وای فای خود پیدا کنید تا سرعت بیشتری را در دانلود و آپلود خود تجربه کنید.

با این اپ می توان سیستم های متصل شده به شبکه تان را آنالیز نمایید. این نرم افزار تمامی شبکه را با سیستم های مرتبط با آن با جزئیات کامل بررسی می کند و از پروتکول هایی مانند Bonjour, SNMP, NetBIOS, و UBNT برای این منظور استفاده می کند. در صورتی که به شبکه اینترنتی وصل باشید می توانید سرعت آن را اندازه بگیرید و با دیگران به سادگی به اشتراک بگذارید. کار کردن با این برنامه خیلی آسان است و نیازی به دانش پیشین ندارد. WiFiman دارای بیش از 100 هزار کاربر از سراسر جهان بوده و امتیاز بالای 4.8 از 5 را دریافت کرده است. WiFiman بر روی اندروید 4.2 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های نرم افزار WiFiman


- حالت تیره برای اندروید +6

- رابط کاربری متریال و منحصر به فرد

- آنالیز شبکه های وای فای

- یافتن بهترین کانال برای اتصال

- تست کردن سرعت اینترنت

- بررسی شبکه و سیستم های متصل به آن

- کاملا رایگان، بدون نیاز به پرداخت درون برنامه ای

- بدون نمایش تبلیغات مزاحم


تصاویری از محیط نرم افزار WiFiman :


دانلود WiFiman برای اندروید  دانلود WiFiman برای اندروید  دانلود WiFiman برای اندروید  دانلود WiFiman برای اندروید  دانلود WiFiman برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 13 مگابایت
   (4.0/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت