زولا
پیام رسان
شید
دانلود رایگان / موبایل / نرم افزار اندروید / مشاهده نقاط مختلف جهان به شکل زنده برای اندروید 4.70 Worldscope Webcams

دانلود Worldscope Webcams برای اندروید

Worldscope Webcams یک میلیون کاربر از این برنامه استفاده می کنند و از آن راضی هستند. با استفاده از این برنامه می توانید نقاط تفریحی و گردشگری مختلف از سراسر جهان را از طریق 30 هزار وب کم مشاهده کنید. این نرم افزار برای اسمارتفون ها و تبلت ها بهینه سازی شده است. توری تفریحی را به شکل رایگان د سراسر دنیا تجربه نمایید. البته توجه داشته باشید که بسیاری از وب کم های این برنامه استریم ویدیوی آنلاین را در اختیار شما نمی گذارند و تنها هر چند دقیقه یک بار، تصویر منطقه مورد نظر را بروز می کنند. در هر کجا از دنیا که می خواهید دست بگذارید و وب کم های موجود در آن را بیابید.

اگر وب کم جالبی پیدا کردید که مطابق سلیقه شما بود آن را به لیست علاقه مندی های خود اضافه کنید تا سریع تر به آن ها دسترسی اشته باشید. وب کم های اختصاصی اضافه نمایید. وضعیت آب و هوایی در نقطه دلخواهتان را مشاهده کنید. 5 روز پیش بینی وضعیت آتی آب و هوا نیز به نمایش در می آید. این اپلیکیشن مشابه World Webcams است با این حال طیف گسترده ای تر از انتخاب ها را در اختیار شما قرار می دهد. Worldscope Webcams بر روی اندروید 3 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های نرم افزار Worldscope Webcams


- مشاهده نقاط مختلف جهان به شکل زنده

- رفع شدن باگ نسخه های قبلی

- وجود وب کم های تصویری و ویدیویی

- انتخاب نقطه دلخواه در سراسر دنیا

- دارای بیش از 30 هزار وب کم

- نمایش وضعیت آب و هوایی نقاط مختلف به شکل زنده

- پیشبینی 5 روزه وضعیت آب و هوا


تصاویری از محیط نرم افزار Worldscope Webcams :


دانلود Worldscope Webcams برای اندروید  دانلود Worldscope Webcams برای اندروید  دانلود Worldscope Webcams برای اندروید  دانلود Worldscope Webcams برای اندروید  دانلود Worldscope Webcams برای اندروید

لیست دانلود
  حجم فایل: 5 مگابایت
   (3.5/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت