آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » محاسبه مساحت منطقه انتخابی برای اندروید Gps Area Calculator 6.0

دانلود Gps Area Calculator برای اندروید

Gps Area Calculator ابزاری هوشمند می باشد که نقشه شهر های مختلف جهان را در اختیار شما قرار می دهد تا با انتخاب بخش دلخواه، مساحت را مشاهده کنید. کافیست نقاط مورد نظر خود را بر روی نقشه اضافه کنید و سپس مساحت بین نقطه ها را مشاهده کنید. شما می توانید مساحت خیابان ها را نیز محاسبه کنید. این نرم افزار برای محاسبه مساحت با دقت بالا در سطح گسترده کاربرد دارد. دو راه مختلف برای اندازه گیری وجود دارد. جست و جو کردن منطقه دلخواه، مشاهده نقشه در حالت معمولی و ماهواره ای، حالت هوشمند برای بالا بردن دقت، ذخیره کردن اندازه گیری ها و ویرایش از جمله ویژگی های این برنامه می باشد.

اگر مزرعه دار هستید و می خواهید دیدی نسبت به مزرعه خود پیدا کنید، مهندس هستید و می خواهید ساحتمان های بزرگ بسازید، به دنبال طراحی امکان تفریحی هستید یا صرفا می خواهید مساحت منطقه ای خاص را داشته باشید، این برنامه را مفید خواهید یافت. Gps Area Calculator دارای بیش از یک میلیون کاربر از سراسر جهان می باشد و امتیاز 4.3 از 5 را در گوگل پلی کسب کرده است. این نرم افزار را می توانید بر روی اندروید 4.2 به بالا اجرا کنید.


ویژگی های نرم افزار Gps Area Calculator :


- کم حجم و سبک

- اندازه گیری هوشمندانه مناطق مختلف

- رابط کاربری ساده، بدون پیچیدگی

- امکان اندازه گیری مساحت پارک ها و نقاط تفریحی

- مناسب برای مهندسان، مزرعه داران، مصارف شخصی و ...

- ذخیره و ویرایش اندازه گیری ها

- قابل اجرا بر روی تبلت ها

- جست و جوی منطقه دلخواه


تصاویری از محیط نرم افزار Gps Area Calculator :


دانلود Gps Area Calculator برای اندروید  دانلود Gps Area Calculator برای اندروید  دانلود Gps Area Calculator برای اندروید  دانلود Gps Area Calculator برای اندروید  دانلود Gps Area Calculator برای اندروید


پسورد فایل :
کپی