حسابداری موج
فیلمنو
دانلود رایگان / موبایل / نرم افزار اندروید / گرفتن مخفیانه اسکرین شات برای اندروید Private Screenshots 1.11.7

دانلود Private Screenshots برای اندروید

Private Screenshots برخی از اپلیکیشن ها ممکن است زمانی که اسکرین شات بگیرید، با خبر شوند به مخاطب شما اسکرین شات گرفتنتان را اطلاع دهند. اما با کمک این برنامه می توانید اسکرین شات های خود را به شکل کاملا امن و مخفیانه بگیرید. تمامی تصاویر در دایرکتوری خاص این نرم افزار ذخیره می شوند. این نرم افزار هیچ اطلاعی از گرفتن اسکرین شات به دیگر برنامه ها نمی دهد. این اسکرین شات های گرفته شده توسط این برنامه را می توانید به اشتراک بگذارید یا آن ها را مشاهده نمایید.

برای استفاده از این نرم افزار بر روی کلید گرفتن اسکرین شات بزنید. دسترسی های لازم را به برنامه برای گرفتن عکس از صفحه نمایش بدهید و آن را استارت کنید. در بسیاری از لایو مسنجر ها، اسکرین شات گرفتن به سادگی ممکن نیست و چت شما را مختل می کند. با Private Screenshots قادر خواهید بود در این گونه برنامه ها به گرفتن اسکرین شات بپردازید. رابط کاربری برنامه به شکل بسیار ساده ای طراحی شده است و هم چنین توضیحاتی نیز برای نحوه استفاده از برنامه در آن موجود می باشد. Private Screenshots را می توان بر روی اندروید 5 به بالا اجرا کرد.


ویژگی های نرم افزار Private Screenshots :


- کم حجم و سبک

- رابط کاربری دوستانه

- گرفتن اسکرین شات با یک دکمه

- بدون تقاضای دسترسی های اضافی

- ایمن، حفظ حریم شخصی کاربر

- ذخیره سازی تمام تصاویر در فولدری مشخص

- امکان اشتراک گذاری اسکرین شات های گرفته شده

- گرفتن اسکرین شات به شکل کاملا مخفیانه


تصاویری از محیط نرم افزار Private Screenshots :


دانلود Private Screenshots برای اندروید  دانلود Private Screenshots برای اندروید  دانلود Private Screenshots برای اندروید  دانلود Private Screenshots برای اندروید  دانلود Private Screenshots برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 2 مگابایت
   (3.5/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت
خرید لایسنس ویندوز