زولا
شید
دانلود رایگان / موبایل / نرم افزار اندروید / نرم افزار Reedy. Intelligent reader 3.1.1 کتابخوان سریع برای اندروید

دانلود Reedy Intelligent reader برای اندروید

Reedy. Intelligent reader یکی از جدیدترین E-book ها برای مطالعه انواع متون دیجیتالی می باشد. با این نرم افزار می توانید سرعت مطالعه خود را 1.5 تا 2 برابر افزایش دهید. در حال حاضر از فرمت هایی نظیر epub,fb2,html و txt پشتیبانی می شود و به زودی فرمت پی دی اف نیز اضافه می گردد. اگر بخواهید می توانید با وارد کردن لینک وب سایت دلخواه درون این اپ، آن را به شکل مجموعه ای ساده از تصاویر و متن در بیاورید و به مطالعه آن بپردازید. در قابلیت speed reading بخش های مختلف کتاب پنهان می گردد و تنها بخشی به ننایش در می آید که مشغول به مطالعه آن هستید، سرعت این پنهان شدن و حرکت متن را می توان شخصی سازی کرد. علاوه بر این حالت مطالعه، دو حالت دیگر regular و تبدیل متن به صوت نیز وجود دارد. هر متنی را می توانید به شکل درون برنامه‌ ای انتخاب کنید و آن را کپی نمایید.

از جمله زمان هایی که این ویژگی به کار می آید این است که می خواهید با منرجم های دیجیتالی معنای لغتی را بیابید و برای این منظور باید آن را کپی کنید. سایز متن را می توان شخصی سازی کرد و از تم های روشن و تاریک استفاده کرد. جهت کتاب به درستی به نمایش در می آید. رابط کاربری برنامه به دور از هر ابزار پیچیده کار مطالعه را برای شما آسان تر و سریع تر می سازد. Reedy. Intelligent reader بر روی اندروید 2.3 به بالا قابل اجراست.


ویژگی های نرم افزار Reedy. Intelligent reader :


- لیست فایل های اخیر
- تم تیره و روشن برای استفاده در مواقع مختلف روز
- شخصی سازی کردن اندازه و سایز متن
- تنظیم کردن سرعت خواندن
- پیش نمایشی از تمام متن
- باز کردن فایل های موجود در فضاهای ابری
- کپی کردن آسان متن ها


تصاویری از محیط نرم افزار Reedy. Intelligent reader :


دانلود Reedy Intelligent reader برای اندروید  دانلود Reedy Intelligent reader برای اندروید  دانلود Reedy Intelligent reader برای اندروید  دانلود Reedy Intelligent reader برای اندروید  دانلود Reedy Intelligent reader برای اندروید

لیست دانلود
  حجم فایل: 6 مگابایت
   (3.5/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت