آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود 1.5.2 PDF Reader 2018 کتابخوان عالی برای اندروید

دانلود PDF Reader 2018 برای اندروید

PDF Reader 2018 آیا می خواهید کتاب های الکترونیکی را در تبلت ها اسمارتفون خود باز کنید؟ این اپلیکیشن تمامی نیاز های شما را برطرف می سازد. این نرم افزار به شکل کاملا رایگان ارائه شده است و با آن می توانید فایل های خود را مدیریت نمایید. امکان مشاهده فایل به شکل تمام صفحه وجود دارد و می توانید در میان فایل های خود جست و جو کنید و آن ها را با سرعت بالا بیابید. ساخت و ذخیره سازی فایل های پی دی اف به سادگی انجام می شود. در PDF Reader 2018 می توان فایل های پی دی اف را بر اساس حروف الفبا مرتب کرد. این نرم افزار قادر است فایل های پی دی اف موجود در ایمیل یا وب را نیز برای شما به شکل مستقیم باز کند.

PDF Reader 2018 اپلیکیشنی استاندارد است که با اجتناب از ابزار اضافی و جانبی، فرآیند مطالعه را برای شما سریع تر و راحت تر می سازد. این نرم افزار برای بیش از 1 میلیون بار دانلود شده و رابط کاربری آن به شکل قابل توجهی بهبود یافته است. PDF Reader 2018 امتیاز 4.3 از 5 را در گوگل پلی از کاربران کسب کرده است. این نرم افزار را می توانید بر روی اندروید 4.1 به بالا بدون مشکل اجرا نمایید.


ویژگی های نرم افزار PDF Reader 2018 :


- مدیریت فایل های پی دی اف موجود در سیستم

- دانلود شده برای بیش از 1 میلیون بار از سراسر دنیا

- رابط کاربری متریال و فوق العاده

- جست و جو و یافتن فایل ها

- مرتب شدن پی دی اف ها بر اساس حروف الفبا

- بدون ابزار اضافی و کم مصرف

- پاک کردن لیست کتاب ها

- نمایش تمام صفحه کتاب دیجیتالی انتخاب شده


تصاویری از محیط نرم افزار PDF Reader 2018 :


دانلود PDF Reader 2018 برای اندروید  دانلود PDF Reader 2018 برای اندروید  دانلود PDF Reader 2018 برای اندروید  دانلود PDF Reader 2018 برای اندروید  دانلود PDF Reader 2018 برای اندروید


پسورد فایل :
کپی