آروان
آروان
هماهنگ
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود Video to MP3 Converter 2.2.2 استخراج صدا از ویدیو برای اندروید

دانلود Video to MP3-Converter برای اندروید

Video to MP3 Converter با این اپلیکیشن می توانید از فایل های ویدیویی، فایل صوتی استخراج کنید. این نرم افزار فیلم شما را به mp3 یا aac با گزینه های مختلفی تبدیل می کند. از فرمت هایی نظیر mp4, mkv, flv, avi, wmv و ... پشتیبانی می شود. در صورتی که صدای استخراج شده ضعیف باشد با قابلیت sound boost می توانید آن را تقویت نماید. Bitrate دارای قابلیت شخصی سازی بوده و از 64kb/s تا 320kb/s می توان آن را تغییر داد. علاوه بر این آهنگ های استخراجی را اگر بخواهید می توانید به عنوان صدای زنگ گوشی خود انتخاب نمایید. با ویدیو cutter فیلم های خود را ببرید و آن ها را به چند کلیپ کوتاه تبدیل نمایید.

سرعت عملیات تبدیل بسیار بالا بوده و به دور از هرگونه پیچیدگی صورت می گیرد. از قابلیت batch conversation و background conversation نیز پشتیبانی می شود، یعنی می توانید چندین فایل را به شکل همزمان تبدیل نمایید و عملیات تبدیل را در پس زمینه سیستم خود انجام دهید. سرعت عملیات این برنامه، به سخت افزار سیستم شما و کیفیت ویدیویی که به صوت تبدیل می کنید نیز وابسته است.Video to MP3 Converter بر روی اندروید 4.3 به بالا قابل اجراست.


دانلود Video to MP3 Converter

✅ نام نرم افزارVideo to MP3 Converter❤️ تعداد دانلود77552
⭐نسخه نرم افزار2.2.2🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم اندروید 4.3🔆 حجم فایل20 مگابایت

ویژگی های نرم افزار Video to MP3 Converter


- به دور از ابزار پیچیده و غیر کاربردی
- سرعت بالای عملیات تبدیل
- تعیین صدای خروجی به عنوان صدای زنگ
- پشتیبانی از mp3 و aac
- انجام شدن عملیات تبدیل در پس زمینه
- امکان تبدیل کردن چند فایل به شکل همزمان
- بریدن ویدیو و اصلاح آن به شکل دلخواه


تصاویری از محیط نرم افزار Video to MP3 Converter :


دانلود Video to MP3-Converter برای اندروید  دانلود Video to MP3-Converter برای اندروید  دانلود Video to MP3-Converter برای اندروید  دانلود Video to MP3-Converter برای اندروید


پسورد فایل :
کپی