آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود 2.0.1 Bubble Live Wallpaper والپیپر زنده حباب ها برای اندروید

دانلود Bubble Live Wallpaper برای اندروید

Bubble Live Wallpaper والپیپری زنده و منحصر به فرد است که تعداد زیادی حباب رنگارنگ را به نمایش می گذارد. بین تصاویر پس زمینه مختلفی که در اختیارتان قرار می گیرد یکی را انتخاب کنید و حباب هایتان را از نظر های مختلف شخصی سازی کنید. شما می توانید غلظت و جهت حرکت حباب ها و هم چنین سرعت حرکت آن ها را تغییر دهید. البته بسیاری پارامتر قابل تنظیم دیگر نیز در اختیارتان قرار می گیرد. تم های سفید، قرمز، صورتی، سبز، طلایی، آبی، چند رنگی، سیاه و ... برای سلایق مختلف طراحی شده است. تعداد حباب ها را می توان به شکل دلخواه تغییر داد. وقتی که حباب ها برخورد می کنند صدا تولید خواهند کرد، البته می توانید این ویژگی را غیر فعال کنید.

میزان فریم ریت برنامه قابل تغییر است. با افزایش آن کیفیت والپیپر بالا می رود و با کاهش آن، میزان مصرف باتریتان کم می گردد. تعامل بین حباب ها را می توانید قطع کنید تا در صورتی که دو حباب بهم خوردند، هیچ اتفاقی نیوفتد. این نرم افزار هم برای اسمارتفون ها و هم تبلت ها بهینه سازی شده است. بنابرین در سیستم هایی که دارای صفحات بزرگ هستند با افت کیفیت رو به رو نخواهید شد. Bubble Live Wallpaper بر روی اندروید 4 به بالا قابل اجراست.


ویژگی های نرم افزار Bubble Live Wallpaper :


- وجود تم های مختلف برای استفاده
- تصاویر پس زمینه متنوع
- تغییر دادن تعداد حباب ها
- جلوگیری از برهم کنش بین حباب ها
- تغییر دادن کیفیت والپیپر
- تعیین کردن جهت حرکت حباب ها
- تغییر دادن سرعت حرکت


تصاویری از محیط نرم افزار Bubble Live Wallpaper :


دانلود Bubble Live Wallpaper برای اندروید  دانلود Bubble Live Wallpaper برای اندروید  دانلود Bubble Live Wallpaper برای اندروید  دانلود Bubble Live Wallpaper برای اندروید  دانلود Bubble Live Wallpaper برای اندروید  دانلود Bubble Live Wallpaper برای اندروید


پسورد فایل :
کپی