مجازی شو
شید
دانلود بازی کامپیوتر
دانلود رایگان / موبایل / نرم افزار اندروید / دانلود APK Export 3.2.4 پشتیبان گیری از اپلیکیشن های اندروید

دانلود APK Export برای اندروید

APK Export به شما امکان پشتیبان گیری از اپلیکیشن های مختلف را می دهد. شما می توانید اپلیکیشن دلخواه خود را به سرعت بیابید و از آن ها پشتیبان تهیه کنید. این اپلیکیشن سبک و کم حجم بوده و کار کردن با آن بسیار آسان می باشد. نیازی به دادن دسترسی های غیرضروری نیست و حریم خصوصی شما به شکل کامل حفظ خواهد شد. اگر اپلیکیشن های مختلف را به اشتراک می گذارید باید بدانید که نمی توان فولدر اپلیکیشن ها را به شکل مستقیم با دیگران به اشراک گذاشت و لازم است فایل apk را به دیگران داد. برای این منظور می توانید از این نرم فازار استفاده کنید.

هیچ تبلیغی برای شما نشان داده نخواهد شد، با این حال تمامی امکانات رایگان است. اشتراک گذاری اپلیکیشن ها با یک کلیک صورت می پذیرد. اگر می خواهید سیستم خود را ریست فکتوری کنید و نمی خواهید که از اول اپلیکیشن های مختلف خود را بیابید و دانلود نمایید، با استفاده از این نرم افزار پشتیبان تهیه کنید و پس از ریست فکتوری به سادگی از پشتیبان های ساخته شده استفاده نمایید. APK Export در گوگل پلی امتیاز بالای 4.6 از 5 را دریافت کرده است. APK Export بر روی اندروید 2.3.3 به بالا قابل اجراست.


ویژگی های نرم افزار APK Export :


- بدون نیاز به دسترسی های غیرضروری

- سریع، با قدرت بالا

- بدون نمایش تبلیغات آزاردهنده

- اشتراک گذاری اپلیکیشن ها با دیگران

- پشتیبان گیری از اپلیکیشن ها

- جست و جوی سریع در میان اپلیکیشن هاتصاویری از محیط نرم افزار APK Export :


دانلود APK Export برای اندروید  دانلود APK Export برای اندروید  دانلود APK Export برای اندروید  دانلود APK Export برای اندروید

لیست دانلود
  حجم فایل: 138 کیلوبایت
   (3.4/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت