ZULA
شید
دانلود رایگان / موبایل / نرم افزار اندروید / دانلود الوپارک AloPark 2.3 یافتن سریع پارکینگ برای اندروید

دانلود AloPark برای اندروید

AloPark الوپارک یکی از کاربردی ترین برنامه ها برای یافتن جای پارک می باشد. این برنامه تمامی پارکینگ های نزدیک به شما را در نقشه به نمایش می گذارد و بنابرین دیگر نیازی به پرس و جو از افراد مختلف برای یافتن جای پارک نخواهید داشت. مهم تر این که الوپارک اطلاعاتی جامع در مورد پارکینگ انتخابی شما در اختیارتان قرار می دهد و می توانید در آن محدودیت های پارکینگ و امکانات آن را مشاهده کنید. در صورت نیاز، با پرداخت آنلاین به شکل مستقیم می توانید جای پارک خود را نیز رزرو کنید. مکان پارک خودروی خود را ذخیره سازی کنید تا در موقع برگشت مکان آن را راحت و سریع تر پیدا کنید. سفر خود را بدون نگرانی برای عدم پیدا کردن جای پارک آغاز کنید. شما می توانید پارکینگ های دلخواه خود را جست و جو کنید و مکان آن ها را بر روی نقشه بیابید. این نرم افزار در عرض چند ثانیه پارکینگ های مختلف را برای شما به نمایش در می آرد، اهمیتی ندارد که در کجا باشید.

AloPark الوپارک اپلیکیشنی کارآمد است که می تواند در زمان شما صرفه جویی کند. این نرم افزار نوپا بوده و در نسخه های آتی، پارکینگ های بیشتری به آن اضافه خواهد شد. AloPark بر روی اندروید 4.1 به بالا قابل اجراست.


ویژگی های نرم افزار AloPark :


- نمایش اطلاعات مرتبط با پارکینگ ها

- ذخیره سازی محل پارک خودرو

- امکان رزرو آنلاین جای پارک

- یافتن جای پارک در عرض چند ثانیه

- جست و جو کردن پارکینگ ها

- اپلیکیشنی بومی با زبان شیرین فارسی

- کاهش اتلاف وقت و سریع تر انجام شدن کارها


تصاویری از محیط نرم افزار AloPark :


دانلود AloPark برای اندروید  دانلود AloPark برای اندروید  دانلود AloPark برای اندروید  دانلود AloPark برای اندروید  دانلود AloPark برای اندروید

لیست دانلود
  حجم فایل: 9 مگابایت
   (3.9/5)
پسورد فایل :
کپی
online×