آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود Physic virtual lab 1.0 آزمایشگاه مجازی فیزیک برای اندروید

دانلود Physic virtual lab برای اندروید

Physic virtual lab نرم افزاری خلاقانه برای شبیه سازی پدیده های مختلف فیزیکی می باشد. از آیینه ها و لنزها، تا پدیده های مکانیکی، الکتریسیته و مغناطیس، موج ها، ترمودینامیک و مکانیک کوانتومی در این برنامه شبیه سازی می شود. شما می توانید با آیینه های خمیده مقعر و محدب، عدسی های مختلف کار کنید و قوانین بازتاب، ترکیب رنگ ها و بسیاری دیگر را مشاهده نمایید. در پدیده های مکانیکی با آونگ، ماشین آتود، میکرومتر، انرژی گرانشی و بسیاری دیگر کار خواهید کرد. قوانین اوهم، مدارهای ساده، میدان های الکتریکی برای بارهای مثبت، موتور های الکتریکی، قوانین فارادی و ... بررسی می شوند. در موج ها بازتاب امواج، نوسان گر های هارمونیک، انتقال صوت، حالت سوپرپوزیشن ، اثر دوپلر و دیگر پدیده های مهم فیزیکی را شبیه سازی می کنید. مقیاس های دمایی، عمق فشار، بارومتر، پمپ های هیدرولیک و ... نیز بررسی خواهند شد.

با اثر فوتوالکتریک و نحوه تولید اشعه ایکس آشنا شوید. شما می توانید پارامتر های برنامه را تغییر دهید و مکان اشیاء را عوض کنید و نتایج مختلفی را مشاهده کنید. Physic virtual lab بر روی اندروید 4.4 به بالا قابل اجرا می باشد.


ویژگی های نرم افزار Physic virtual lab :


- مناسب برای علاقه مندان فیزیک
- شبیه سازی 67 پدیده فیزیکی مهم
- قابل استفاده برای تمامی سنین
- شبیه ساز لنز ها، آیینه ها، چرخ رنگ و ...
- بررسی پدیده های مکانیک کوانتومی
- کار کردن با آونگ، انرژی گرانشی و بسیاری دیگر


تصاویری از محیط نرم افزار Physic virtual lab :


دانلود Physic virtual lab برای اندروید  دانلود Physic virtual lab برای اندروید  دانلود Physic virtual lab برای اندروید  دانلود Physic virtual lab برای اندروید  دانلود Physic virtual lab برای اندروید  دانلود Physic virtual lab برای اندروید


پسورد فایل :
کپی