آروان
آروان
هماهنگ
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود قرآن حکیم صوتی، ترجمه گویا و تفسیر برای اندروید Quran Hakim 8.4.0.13666

دانلود ommolketab برای اندروید

Quran Hakim نرم افزاری بی نظیر می باشد که قرآن کریم را بر اساس جزء و سوره برای شما تفکیک می کند. شما می توانید رسم الخط فوق العاده نیریزی را در کنار دیگر رسم الخط ها مشاهده کنید. امکان تنظیم کردن اندازه قلم نوشتار قرآن کریم وجود دارد، برای افرادی که دارای سن و سال بالا هستند می توانید این اندازه را افزایش دهید تا در کار با اپلیکیشن به مشکل بر نخورند.

امکان گرفتن استخاره نیز با شیوه آیت الله مکارم و حجت الاسلام ابطحی وجود دارد. هفت تفسیر جامع از قرآن کریم در اختیارتان قرار می گیرد و می توانید ترجمه قرآن را به زبان های زنده دنیا مشاهده کنید. کتابخانه ای صوتی از تلاوت های مجلیسی و سخرانی های تفسیری نیز از جمله دیگر ویژگی های این برنامه می باشد. بیش از 68 دوره تلاوت آیات و ترجمه گویای قرآن با صدای قاریان بین المللی ممتاز در اختیارتان قرار می گیرد که از بین آن ها می توان به ابراهیم الخضر، ابوبکر شاطری، احمد دباغ و ... اشاره کرد. ترجمه های گویا، برای درک بهتر قرآن نیز مجود می باشند. شما می توانید تکرار تلاوت را به اندازه دلخواه افزایش دهید. امکان اشتراک گذاری آیات در رسانه های اجتماعی وجود دارد. Quran Hakim را می توانید بر روی اندروید های مختلف با توجه به سیستمی که دارید اجرا نمایید.


ویژگی های نرم افزار Quran Hakim :


- قرآن گویا، با تلاوت قاریانبین المللی

- تنظیم کردن تکرار تلوات به تعداد دلخواه

- اشتراک گذاری آیات در رسانه های اجتماعی

- امکان گرفتن استخاره به شیوه آیت الله مکارم

- امکان مشاهده تفسیر قرآن
- ترجمه های گوناگون قرآن به زبان فارسی

- رسم الخط بی نظیر نیریزی

تصاویری از محیط نرم افزار ommolketab :

دانلود ommolketab برای اندروید

دانلود ommolketab برای اندروید

دانلود ommolketab برای اندروید

دانلود ommolketab برای اندروید

دانلود ommolketab برای اندروید


پسورد فایل :
کپی