آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود متن نگار Matn negar 8.3.3 نوشتن متن روی تصاویر برای اندروید

دانلود Matnnegar برای اندروید

دانلود Matn Negar اندروید


Matnnegar نرم افزاری ایرانی و محبوب می باشد که با آن می توانید بر روی تصاویر خود متن لازم را اضافه نمایید. برای دسترسی به فونت های برنامه کافیست به آدرس matnnegar > fonts در سیستم اندرویدی خود مراجعه کنید. هیچ محدودیتی در سر راه شما قرار نمی گیرد و به هر اندازه که بخواهید می توانید از این برنامه استفاده کنید. گالری آنلاینی برای مصارف مختلف در اختیار شما قرار خواهد گرفت. شما می توانید برای متن خود رنگ بندی های متنوعی را استفاده کنید. امکان اضافه سازی متن با انگشت نیز وجود دارد. این نرم افزار، دارای بیش از 250 فونت زیبای انگلیسی و فارسی به شکل درون برنامه ای می باشد.

امکان چرخاندن متن های اضافه شده وجود دارد. می توانید از حالت نقل قول استفاده نمایید و یا استیکر های خود را به تصویر اضافه کنید. حتی می توان برای سه بعدی سازی متن های اضافه شده، از افکت سایه استفاده کرد. امکان flip کردن متن وجود دارد. عکس را به سادگی از گالری خود انتخاب کنید و سپس تغییرات لازم را در آن انجام دهید و آن را به اشتراک بگذارید. پاک کن نیز برای بازگرداندن تغییرات به حالت اول در اختیارتان قرار می گیرد. Matnnegar بر روی اندروید 4 به بالا قابل اجراست.


دانلود Matn negar

✅ نام نرم افزارMatn negar❤️ تعداد دانلود33314
⭐نسخه نرم افزار8.3.3🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 5 به بالا🔆 حجم فایل29 مگابایت

ویژگی های نرم افزار Matnnegar متن نگار


- اضافه سازی لوگو به تصاویر

- امکان تغییر رنگ دادن متن

- دسترسی به فونت های برنامه

- اضافه سازی استیکر دلخواه به تصاویر

- استفاده از حالت نقل قول برای متون

- پشتیبانی از زبان شیرین فارسی

- حرکت دادن متن با انگشت

- چرخاندن متن اضافه شده

تصاویری از محیط نرم افزار Matnnegar :


دانلود Matnnegar برای اندروید  دانلود Matnnegar برای اندروید  دانلود Matnnegar برای اندروید  دانلود Matnnegar برای اندروید  دانلود Matnnegar برای اندروید


پسورد فایل :
کپی