آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » نرم افزار پاکسازی فایل زائد اندروید Cleaner Junk 2019 1.0

دانلود Cleaner Junk 2019 برای اندروید

Cleaner Junk 2019 نرم افزاری همه کاره می باشد که سیستم اندرویدی شما را از جهات گوناگون بهینه سازی می کند. با این برنامه می توانید طول عمر باتری خود را به شکل قابل توجهی افزایش دهید. این برنامه نیاز به ارتباط اینترنتی آنلاین ندارد، نیازی به دسترسی های روت هم ندارد. شما می توانید از این برنامه استفاده کنید تا سرعت سیستمتان افزایش پیدا کند. Cleaner Junk 2019 اپلیکیشن های پس زمینه شما را قطع می کند و رمتان را خالی می کند، با این قابلیت می توانید بازی های سنگین را بدون لگ تجربه کنید. یک کلیک برای خالی  کردن رم کافیست.

فضای زیادی از سیستمتان اشغال شده است و نمی توانید برنامه های جدید بر روی سیستم خود نصب کنید؟ این برنامه فایل های junk و بی ارزش را در سیستم شما می یابد و با حذف آن ها، فضای قابل توجهی از سیستمتان را آزاد می کند. دمای سیستمتان دائما توسط این برنامه پایش می شود و برنامه هایی که بیشترین دما را ایجاد می کنند شناسایی می شوند. سپس پردازنده شما خنک نگه داشته می شود تا مصرف باتری شما کاهش پیدا کند. Cleaner Junk 2019 بر روی اندروید 4.0.3 به بالا قابل اجراست.


ویژگی های نرم افزار Cleaner Junk 2019 :


- نمایش دادن زمان دقیق باقی مانده باتری

- جلوگیری از داغ شدن بیش از اندازه پردازنده

- یک کلیک برای بهینه سازی سیستم

- جلوگیری از اجرای برنامه های پس زمینه

- حالت های پیش فرض قدرتمند برای افزایش طول عمر باتری

- شخصی سازی کردن گزینه های ذخیره سازی انرژی

- کشتن task های غیرضروری

- یافتن فایل های ناخواسته و حذف خودکار آن ها


تصاویری از محیط نرم افزار Cleaner Junk 2019 :


دانلود Cleaner Junk 2019 برای اندروید  دانلود Cleaner Junk 2019 برای اندروید  دانلود Cleaner Junk 2019 برای اندروید  دانلود Cleaner Junk 2019 برای اندروید  دانلود Cleaner Junk 2019 برای اندروید


پسورد فایل :
کپی