آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود 1.3.08 Measure Map اندازه گیری دقیق مناطق روی نقشه برای اندروید

دانلود Measure Map Lite برای اندروید

Measure Map نرم افزاری فوق العاده است که با کمک آن می توانید به سرعت چند ضلعی های دلخواه خود را بر روی نقشه بکشید و مساحت داخل آن را مشاهده کنید، هم چنین فواصل بین دو نقطه را اندازه بگیرید. اطلاعات از نقشه های گوگل جمع آوری می شود، و دقتی مانند لیزر دارد. Measure Map Lite حتی میزان خمش زمین را نیز در نظر می گیرد و در اندازه گیری هایش تاثیر می دهد. شما می توانید از این برنامه برای مساحت های کوچک یا بزرگ استفاده کنید و نتایج خود را در هر رسانه اجتماعی دلخواه به نمایش بگذارید.
سیستم اندرویدی شما می تواند اندازه گیری های دقیقی از هر فاصله ای را در اختیار شما بگذارد، که از یک متر تا هزاران کیلومتر و مایل می تواند متفاوت باشد. برای استفاده از این برنامه نیازی به داشتن مهارت خاصی نیست. تنها کاری که لازم است انجام دهید ایجاد چند ضلعی دلخواه بر روی نقشه است و تمام! باقی کارها را برنامه برای شما انجام می دهد. آیا می خواهید مسیر های ورزشی را اندازه بگیرید؟ یا می خواهید مساحت ساختمان های معروف را با کمک این برنامه پیدا کنید؟ تمام این عملیات با Measure Map امکان پذیر است. توجه داشته باشید که نهایتا می توان تا 6 ضلعی ساخت. این نرم افزار بر روی اندروید 5 به بالا قابل اجراست.

دانلود Measure Map

✅ نام نرم افزارMeasure Map❤️ تعداد دانلود4658
⭐نسخه نرم افزار1.3.08🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 5🔆 حجم فایل13 مگابایت

ویژگی های نرم افزار Measure Map


- توانایی انتخاب رنگ و ضخامت خط

- ذخیره سازی تصویر در گالری

- دانلود سطوح و مسیر ها از اینترنت

- اندازه گیری با دقت بسیار بالا

- در نظر گرفتن میزان خمش زمین

- ساخت تا 6 ضلعی برای اندازه گیری مساحت

- رابط کاربری دوستانه و ساده

تصاویری از محیط نرم افزار Measure Map Lite:


[thumb=|دانلود Measure Map Lite برای اندروید]https://patoghu.com/uploads/posts/2019-05/1558872420_measure-map-lite1.jpg[/thumb  [thumb=|دانلود Measure Map Lite برای اندروید]https://patoghu.com/uploads/posts/2019-05/1558872508_measure-map-lite2.jpg[/thumb]  دانلود Measure Map Lite برای اندروید  دانلود Measure Map Lite برای اندروید


پسورد فایل :
کپی