آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود فایرفاکس لایت برای اندروید Firefox Lite 2.6.2

دانلود Firefox Lite برای اندروید

Firefox Lite

با فایرفاکس لایت تجربه ای تازه از مرور در وب بدست آورید، مرورگری پر سرعت و کم حجم از شرکت محبوب موزیلا که در مصرف داده های شما نیز صرفه جویی می کند. شما به سادگی می توانید در وب به مرور بپردازید و در حالت turbo سریع تر از حالت معمولی به وب گردی بپردازید. تبلیغات آزاردهنده بلاک خواهند شد. علاوه بر این ها وب ترکر ها به شکل پیش فرض توسط این مرورگر بلاک می شوند و در نتیجه علاوه بر این که مرور شما سریع تر می شود، امنیت شما نیز بالاتر خواهد رفت. این اپلیکیشن به شدت کم حجم است، با کمتر از چهار مگابایت فضا می توان این نرم افزار را یکی از کم حجم ترین مرورگرها بر شمرد.

امکان مرور امن بدون ثبت تاریخچه، کوکی ها و ... وجود دارد. شما قادر به اسکرین شات گرفتن از تمام صفحه مرورگر خود خواهید بود. در حالت شب، صفحات با رنگ تیره ای نشان داده می شوند که چشمان شما را نمیزنند. علاوه بر این در این حالت مصرف باتری شما به شمل قابل توجهی کاهش پیدا می کند. امکان دانلود کردن چند فایل به شکل همزمان و موازی وجود دارد. دانلودها در پس زمینه سیستم شما انجام خواهند شد و به شکل همزمان می توانید به فعالیت های دیگر بپردازید. Firefox Lite بر روی اندروید 5 به بالا قابل اجراست. از دیگر مرورگرهای حرفه ای اندروید می توان به دانلود فایرفاکس فوکوس , دانلود UC Browser Turbo , دانلود Yandex Browser , دانلود گوگل کروم برای اندروید , دانلود Brave Browser و دانلود فایرفاکس اندروید اشاره کرد. 

ویژگی های نرم افزار Firefox Lite 


- مصرف پایین از ترافیک اینترنتی
- دانلود موازی فایل ها
- امکان مرور در وب با چند تب به شکل همزمان
- دارای حالت شب با نور کمتر
- جلوگیری از به نمایش در آمدن تبلیغات
- اسکرین شات گرفتن از تمام صفحه وب
- مرور بسیار سریع در حالت توربو


پیشنهاد به دیدن :


دانلود فایرفاکس اندروید

دانلود فایرفاکس فوکوس اندروید

دانلود فایرفاکس

دانلود فایرفاکس راکت اندروید

تصاویری از محیط نرم افزار Firefox Lite :


دانلود Firefox Lite برای اندروید  دانلود Firefox Lite برای اندروید  دانلود Firefox Lite برای اندروید  دانلود Firefox Lite برای اندروید  دانلود Firefox Lite برای اندروید


پسورد فایل :
کپی