آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود Brightest Flashlight Free 2.5.2 چراغ قوه قوی برای اندروید

دانلود Brightest Flashlight Free برای اندروید

Brightest Flashlight Free این اپلیکیشن سیستم شما را به چراغ قوه ای پر نور تبدیل می کند و محدودیت های معمول سیستم را از جلوی پایتان بر میدارد. شما میتوانید تمام چراغ های سیستم خود را روشن کنید. نور ها در نهایت مقدار خود خواهند بود. نور صفحه نمایش شما نیز به روشن تر کردن محیط کمک می کند و با بیشترین مقدار ممکن روشن می گردد. LED اعلامیه ها و هم چنین نور فلش دوربین با بیشترین مقدار ممکن روشن می شود. در صورتی که در محیطی تاریک گیر کردید با به کار بردن این اپلیکیشن می توانید فضای اطراف خود را به شکل موثری روشن کنید.

با روشن یا خاموش کردن این برنامه صدا پخش می گردد. حتی با تایمر اتوماتیک، این نرم افزار پس از دو دقیقه بسته می شود تا مصرف انرژی شما بیش از اندازه بالا نرود. این اپلیکیشن بر روی سیستم های زیادی تست شده است و به خوبی با اندروید های قدیمی و جدید و برند های مختلف تلفن همراه سازگار می باشد. در صورتی که می خواهید نور فلشتان با بیشترین مقدار ممکن و حتی بیش از معمول روشن شود، این اپلیکیشن را بر روی سیستم خود امتحان کنید. Brightest Flashlight Free بر روی اندروید 4.2 به بالا قابل اجراست.


ویژگی های نرم افزار Brightest Flashlight Free :


- سازگار با برند های مختلف
- بالا بردن نور صفحه نمایش
- روشن کردن چراغ اعلامیه ها
- افزایش نور فلش تا بیشترین مقدار ممکن
- تست شده بر روی اسمارتفون های مختلف
- تایمر، برای بسته شدن خودکار برنامه
- رابط کاربری ساده و سر راست


تصاویری از محیط نرم افزار Brightest Flashlight Free :


دانلود Brightest Flashlight Free برای اندروید  دانلود Brightest Flashlight Free برای اندروید  دانلود Brightest Flashlight Free برای اندروید  دانلود Brightest Flashlight Free برای اندروید


پسورد فایل :
کپی