آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود Revo Uninstaller Mobile 3.3.140G حذف کامل اپلیکیشن ها برای اندروید

دانلود Revo Uninstaller Mobile برای اندروید

Revo Uninstaller Mobile در این اپلیکیشن می توانید لیستی از تمام اپلیکیشن های خود را مشاهده کنید. حتی تاریخچه ای از اپلیکیشن هایی که حذف کرده اید نیز به نمایش در می آید. علاوه بر این ورژن، زمان بروزرسانی و سایزشان نشان داده می شود. شما قادر به حذف گروهی اپلیکیشن های خود خواهید بود. هم چنین می توانید فایل های junk و بدردنخوری که پس از حذف اپلیکیشن ها باقی میماند را با این نرم افزار پاک کنید. Revo Uninstaller حجم حافظه ای که پس از حذف اپلیکیشن ها بدست می آورید را نیز به نمایش می گذارد. شما می توانید جزئیات اپلیکیشن های خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

حذف کردن منظم اپلیکیشن ها رفتاری خوب است، چرا که می تواند فضای قابل توجهی از سیستم شما را آزاد کند و در عین حال مصرف باتری شما را کاهش دهد و سرعت سیستمتان را افزایش دهد. Revo Uninstaller Mobile از قابلیت جست و جو برای اپلیکیشن ها و مرتب کردن آن ها به شکل دلخواه نیز پشتیبانی می کند. انواع مختلفی از ترتیب ها برای اپلیکیشن ها وجود دارد که از بین آن ها می توانید انتخاب کنید. Revo Uninstaller Mobile بر روی اندروید 4.4 به بالا قابل اجراست.


دانلود Revo Uninstaller Mobile

✅ نام نرم افزارRevo Uninstaller Mobile❤️ تعداد دانلود5373
⭐نسخه نرم افزار3.3.140🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 4.4🔆 حجم فایل16 مگابایت

ویژگی های نرم فازار Revo Uninstaller Mobile


- ظاهر کاربری جدید

- نمایش تاریخچه ای از اپلیکیش های حذف شده

- دارای تم های مناسب روز و شب

- امکان تغییر دادن زبان برنامه

- جست و جو کردن اپلیکیشن ها بر اساس نام

- اشتراک گذاری جزئیات اپلیکیشن ها با دیگران

- حذف گروهی نرم افزار ها

- نمایش میزان فضای آزاد شده پس از حذف اپ ها

تصاویری از محیط نرم افزار Revo Uninstaller Mobile :


دانلود Revo Uninstaller Mobile برای اندروید  دانلود Revo Uninstaller Mobile برای اندروید  دانلود Revo Uninstaller Mobile برای اندروید  دانلود Revo Uninstaller Mobile برای اندروید  دانلود Revo Uninstaller Mobile برای اندروید


پسورد فایل :
کپی