آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود 4.7.3 FastHub for GitHub کیلاینت غیر رسمی گیت هاب برای اندروید

دانلود FastHub for GitHub برای اندروید

FastHub for GitHub اگر کاربر رام CM هستید، این برنامه را نصب کنید. موتور این تم دارای باگی است با این برنامه سازگار نیست و سبب کرش خوردن سیستمتان می شود. FastHub کلاینت غیر رسمی و اوپن سورس دیگری است که بر خلاف نرم افزار های مشابه، مستقلا ساخته شده است. سه نوع مختلف برای لوگین کردن وجود دارد: OAuth، Basic Auth و Access Token. شما می توانید چند اکانت داشته باشید. مود تم ها و مود آفلاین از دیگر قابلیت های این برنامه است. شما می توانید بخش هایی که ترند شده است را در این برنامه مشاهده کنید. برنچ ها و بخش های مختلف را فیلتر گذاری کنید. مشاهده ای کلی از فید ها داشته باشید، یوزرها، REPOS ها، Issue ها، Pull request ها و کد ها را به سادگی جست و جو کنید.

کاربران دلخواه خود را فالو یا آنفالو کنید. شما می توانید در تغییرات Files/Code کامنت اضافه کنید و Gist های دلخواه را جست و جو کنید. ویکی را مرور کنید و محتویات آن را مشاهده کنید. Repos های پین شده، پشتیبانی از های لایت کردن کد ها و بسیاری دیگر از جمله ویژگی های این برنامه است. FastHub for GitHub با داشتن بیش از صدهزار کاربر از سراسر جهان توانسته امتیاز 4.6 از 5 را در گوگل پلی بدست بیاورد. این نرم افزار را می توانید بر روی اندروید 5 به بالا اجرا کنید.

ویژگی های نرم افزار FastHub for GitHub


- رابط کاربری متریال

- ترکیب کردن PR ها

- مدیریت mILESTONE ها

- مشاهده ویکی و مرور آن

- جست و جوی کد ها و Gist ها

- فالو و آنفالو کردن کاربر

-- فیلتر گذاری بر روی برنچ ها

- پشتیبانی از های لایت کد ها

- افزودن کامنت به بخش تغییرات کد

تصاویری از محیط نرم افزار FastHub for GitHub :


دانلود FastHub for GitHub برای اندروید  دانلود FastHub for GitHub برای اندروید  دانلود FastHub for GitHub برای اندروید  دانلود FastHub for GitHub برای اندروید  دانلود FastHub for GitHub برای اندروید


پسورد فایل :
کپی