آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود Total Video Converter 105 تبدیل تمام فرمت های ویدیویی برای اندروید

دانلود Total Video Converter برای اندروید

Total Video Converter یکی از بهترین نرم افزار ها برای تبدیل فمرت های ویدیوی به یک دیگر و بریدن و تدوین فایل های ویدویی است. شما می توانید با یک کلیک فرمت ویدیوی دلخواه خود را تبدیل کنید. این نرم افزار تمامی سیستم را برای یافتن فایل های ویدویی اسکن می کند. Total Video Converter قادر به استخراج بخشی از فایل ویدویی با مشخص کردن زمان شروع و پایان دلخواه می باشد. شما می توانید فایل های mp3 یا aac را از ویدیوی دلخواه خود استخراج کنید.

این نرم افزار برای بسیاری از سیستم ها و پردازنده ها بهینه سازی شده است. شما می توانید با فرمت هایی نظیر '3gp','3gpp','flv','avi','vob' و بسیاری دیگر کار کنید. این نرم افزار دارای سرعت بسیار بالایی می باشد و کار کردن با آن آسان است. رابط کاربری برنامه متریال بوده و مطابق استانداردهای روز دنیا طراحی شده است. شما می توانید ویدیو دلخواه خود را در فولدر sd card ذخیره سازی کنید. این برنامه با تمامی سیستم هایی که پردازنده شان ARM است سازگار است و بدون مشکل در اینگونه سیستم ها می توانید به تبدیل فرمت ویدیویی مورد نظر خود بپردازید. Total Video Converter بیش از 1 میلیون کاربر را به خود اختصاص داده است و بر روی اندروید 4.1 به بالا قابل اجراست.


ویژگی های نرم افزار Total Video Converter:


- سرعت بالا در تبدیل فرمت های ویدیویی

- پشتیبانی از تمامی پردازنده های arm

- رابط کاربری متریال و دوستانه

- پشتیبانی از طیف گسترده ای از فرمت های ویدیویی

- برش سریع فایل های ویدیویی

- ذخیره سازی فایل در sd card

- استخراج فایل صوتی از ویدیو

تصاویری از محیط نرم افزار Total Video Converter:


دانلود Total Video Converter برای اندروید  دانلود Total Video Converter برای اندروید  دانلود Total Video Converter برای اندروید  دانلود Total Video Converter برای اندروید  دانلود Total Video Converter برای اندروید


پسورد فایل :
کپی