آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود Videos & Movies Compressor 1.07 فشرده ساز فیلم و ویدیو برای اندروید

دانلود Movies Compressor برای اندروید

Videos & Movies Compressor با کمک این برنامه قادر به فشرده کردن فیلم بدون افت کیفیت به شکل قابل توجهی هستید، بدون آن که افت کیفیت چشم گیری را در آن ها مشاهده کنید. کافیست فایل ویدیویی دلخواه خود را از گالری انتخاب کنید، میزان فشرده کردن آن را برای برنامه تعیین کنید و سپس بر روی start بزنید. این نرم افزار از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا برای فشرده کردن فیلم ها استفاده می کند. شما می توانید هر فایل ویدویی را انتخاب کنید. از فرمت های مختلف پشتیبانی می شود. در حین فرآیند فشرده سازی فایل می توانید تمام ویدیو را تبدیل کنید. ویدوهای خود را با کیفیت بالا اما حجم کم در سیستم خود نگه دارید.

این نرم افزار قادر به فشرده سازی فایل شما در پس زمینه سیستمتان است. این نرم افزار با فیلم هایی که توسط دوربین گرفته شده اند به خوبی کار می کند. پس از فشرده سازی فیلم مورد نظر خود قادر به اشتراک گذاری آن با دوستان یا در رسانه های اجتماعی هستید. حجم فیلم های موجود در گالری خود را تغییر دهید. با رابط کاربری ساده این برنامه می توانید هر فایل ویدیویی را در سریع ترین شکل ممکن به سایز خود تبدیل کنید. این نرم افزار بیش از 100 هزار کاربر را به خود اختصاص داده است و برای اجرای آن نیاز به اندروید 4 به بالا دارید.


ویژگی های نرم افزار Videos & Movies Compressor :


- پشتیبانی از فرمت های مختلف ویدیویی

- فشرده سازی در پس زمینه سیستم

- پشتیبانی از فیلم های گرفته شده توسط اسمارتفون

- دارای الگوریتمی پیشرفته برای فشرده سازی

- حفظ کیفیت فایل ها در حین تبدیل

- نگه داشتن تمام فیلم پس از فشرده سازی

- تنظیم کردن میزان فشرده سازی

تصاویری از محیط نرم افزار Videos & Movies Compressor :


دانلود Movies Compressor برای اندروید  دانلود Movies Compressor برای اندروید  دانلود Movies Compressor برای اندروید  دانلود Movies Compressor برای اندروید  دانلود Movies Compressor برای اندروید


پسورد فایل :
کپی